X
تبلیغات
رایتل

ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته در 100 صفحه ورد قابل ویرایش

پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته در 100 صفحه ورد قابل ویرایش

بخش اول

استاندارد نمودن کالا

اهمیت و نقش کالا

اهمیت کالا در سازمانها، کشورها و اصولاً در مجموعه جهان بر کسی پوشیده نیست، با بررسی ترازنامه هر سازمان و یا هر شرکتی متوجه می شویم که قسمت عمده دارائی های آن شرکت/ سازمان را موجودی کالا تشکیل می دهد.

شاید چیزی حدود 50 تا 60 درصد هزینه هر پروژه مربوط به کالای آن باشد. بعنوان مثال در شرکت ملی گاز بیش از 60 درصد کل بودجه های عملیاتی آن مربوط به تامین کالاهای مورد نیاز می باشد که بنظر می رسد سایر شرکت های تابع وزارت نفت هم همین وضع را داشته باشند.

متأسفانه در کشور ما نقش کالا در فعالیتهای تولیدی / بازرگانی چندان که باید شناخته نشده است این عدم توجه کافی به مسئله ای که در اکثر مواقع قسمت اعظم منابع مالی و انسانی موسسات را بخود اختصاص می دهد در هر گوشه و کنار به چشم می خورد.

از انباریهای منازل گرفته تا انبارهای بزرگ کارخانه ها و سازمانهای دولتی و خصوصی نگاهی به انبارهای کارخانجات مختلف، شرکتهای حمل و نقل میدانهای بار، مغازه های کوچک و فروشگاه های بزرگ همه و همه وضع نامطلوب موجود را بخوبی نشان می دهد.

در کمتر مؤسسه ای با مسئله کالا بطور جدی برخورد شده است و آنجا هم که این مسئله مطرح بوده است تنها به قسمت انبارداری آنهم بصورت بسیار ابتدائی بسنده شده است. این برخورد با مسئله کالا تنها در سطح صنعت نبوده بلکه در موسسات علمی نیز از وضع مشابهی برخودار است.

در کمتر دانشکده ای در کشور موضوع کالا بعنوان شاخه ای اصلی از مدیریت تولید و صنایع تدریس می شود و اگر صحبتی از آن می شود بسیار مختصر و در حد چند جلسه آشنائی بیشتر نیست. شاید روزی برسد که اهمیت و نقش کالا در سازمانها بیشتر شناهته شود و در مجامع علمی جایگاه واقعی خود را بازیابد انشاء ا....

علی ایحال وابستگیهای سیاسی و اقتصادی رژیم گذشته و بعضاً اولویت دادن ملاحظات سیاسی به مسائل فنی و صنعتی تمامی کشور را به نمایشگاهی از انواع ماشین آلات و کالاهای صنعتی تبدیل کرده است که صنایع نفت و گاز نیز غرفه بزرگی از آن را تشکیل می دهند عنوان مثال در حال حاضر تأسیسات موجود در شرکت ملی گاز ایران مانند پالایشگاههای گاز و ایستگاههای تقویت فشار که در حال کار می باشد توسط مهندسین مشاور خارجی طراحی و توسط پیمانکاران ایرانی و خارجی احداث گردیده است و انتخاب آنها عمدتاً با ملاحظات سیاسی، اقتصادی انجام گرفته و نه به لحاظ بررسیهای فنی.

پیمانکاران و سازندگان و تأمین کنندگان کالا و اجناس و ماشین آلات نیز جزئی از این زنجیره بوده اند لذا گروه مزبور با شناختی که از وسائل و کالاهای مورد مصرف در این تأسیسات داشته اند سعی نموده تا کالاها و ماشین آلات و اجناس را مصرف نمایند که منابع اقتصادی خود و یا کشور متبوعه آنها را تا سالهای سال از طریق فروش قطعات یدکی و جایگزینی دستگاههای خارج از رده تأمین نمایند حتی در بعضی موارد هیچگونه تعهدی در مورد تأمین قطعات یدکی نداشته و یا اگر داشته اند بطور محدود بوده است. از این رو انتخاب ماشین آلات و دستگاههای مورد نیاز خریداری شده برحسب توصیه آنان و بدون در نظر گرفتن مسائل فنی و نیازهای واقعی بوده است.خرید فایللینک منبع :پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته در 100 صفحه ورد قابل ویرایش

دانلود فایل ( پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته) 2k57v2.sarvdlc.com/‏ ... نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته}را دانلود خواهید کرد پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته در 100 صفحه ورد قابل ویرایش. پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته | سرو دانلود www.sarvoptdl.ir/file7813.html‏ - ذخیره شده 29 جولای 2016 ... به صفحه ی دانلود _پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و ... مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته در 100 صفحه ورد قابل ویرایش. [PDF] PDF[پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته ... articlenetwork.ir/pdf=35341‏ - ذخیره شده 24 دسامبر 2016 ... ﺗﻌﺪاد ﺻﻔﺤﺎت ﻓﺎﯾﻞ: 100. ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ ﺑﺮرﺳﯽ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﮐﺎﻻ در ﺻﻨﺎﯾﻊ ﺑﺰرگ و. ﭘﯿﺸﺮﻓﺘﻪ در 100 ﺻﻔﺤﻪ ورد ﻗﺎﺑﻞ وﯾﺮاﯾﺶ. ﺑﺨﺶ اول. اﺳﺘﺎﻧﺪارد ﻧﻤﻮدن ﮐﺎﻻ. اﻫﻤﯿﺖ و ﻧﻘﺶ ﮐﺎﻻ. اﻫﻤﯿﺖ ﮐﺎﻻ در ﺳﺎزﻣﺎﻧﻬﺎ، ... دریافت فایل پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و ... 6gn0e0.prodownload.site/‏ - ذخیره شده ... مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته و بررسی کامل هدایت میشوید پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته در 100 صفحه ورد قابل ویرایش ... دانلود فایل ( پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته) paperstant.ir/دانلود-فایل-پایان-نامه-بررسی-مدیریت-کا/‏ - ذخیره شده 5 روز پیش ... ... بزرگ و پیشرفته || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید. پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته در 100 صفحه ورد قابل ویرایش. خرید آنلاین پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته www.novinmgali.ir/?p=10910‏ - ذخیره شده 13 نوامبر 2016 ... پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته در 100 صفحه ورد قابل ویرایش. ادامه مطلب ... به صفحه ی دانلود _دانلود 190 مقاله ISI عالی برای تعیین موضوع پایان نامه مدیریت و صنایع_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از دانلود ... خرید آنلاین پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته www.uniarcpapert.ir/article2631.html‏ - ذخیره شده 2 ژانویه 2017 ... ... و پیشرفته)شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می رساند. پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته در 100 صفحه ورد قابل ویرایش. دانلود فایل ( پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته) neginproj3.ir/post-9519.html‏ - ذخیره شده 2 دسامبر 2016 ... پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته در 100 صفحه ورد قابل ویرایش ... خرید فایل( پایان نامه بررسی حقوقی شرط تضمین سلامت کالا) امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید مدیریت ... برترین پکیج پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و ... bluerasmn.meeblog.ir/post/658‏ - ذخیره شده پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته در 100 صفحه ورد قابل ... فایل اتوکد برش آپارتمان مسکونی 6 طبقه با کد ارتفاعی کامل قابل ویرایش دریافت فایل پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و ... behnamica.geblog.ir/post-40988.html‏ - ذخیره شده جهت مشاهده توضیحات کامل محصول روی دکمه ادامه کلیک کنید. پایان نامه بررسی مدیریت کالا در صنایع بزرگ و پیشرفته در 100 صفحه ورد قابل ویرایش. ادامه مطلب.
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 11:21 | چاپ مطلب