X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت استرس

بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت استرس


مقدمه

برای مدیریت موثر و مفید، کیفیت کار مدیر، بسیار مهمتر از کمیت آن می باشد. جزییات امور یک سازمان نباید مشی کلی مدیریت را منحرف کند و علیرغم اینکه مدیر باید به کلیه شئونات سازمان اشراف داشته باشد و توانایی مدیریت اتفاقات غیر مترقبه و بحران را داشته باشد، لیکن شالوده کلی مدیریت نباید به گونه ای باشد که کار و امور سازمان، مدیر را به دنبال خود بکشاند، بلکه مدیر باید با انتخاب چارت مناسب و تفویض اختیار، مسیر از پیش تعیین شده ای برای امور جاری سازمان تهیه کند و زمان و انرژی خود را به صورت بهینه برای مواردی که دخالت وی، لازم می باشد صرف نماید. آنچنان که علاوه بر گردش صحیح کار، توان شخصی مدیریت که وابسته به چگونگی تلاش او در محیط کار و سلامت زندگی شخصی اش می باشد حفظ شود.

قضیه:

داستان مربوط به مدیری است که علیرغم داشتن خصوصیات فردی و اخلاقی ممتاز و همت بالا و مصمم برای نائل شدن به اهداف بزرگ، در راستای موفقیت بیشتر سازمان تحت مدیریتش، مدیریت خلاق، موثر و با کیفیتی ندارد و هر روز پس از ساعتها تلاش بی وقفه، برای پرداختن به جزییات پراکنده و غیر پیش بینی شده روزمره، با فکری خسته و ناراضی از نائل نشدن به خلاقیتهای مدیریتی و نپرداختن به اهداف و مسائل کلان سازمان، به نزد خانواده‌ای می رود که خود را در قبال آنها، مدیون می داند و احساس می کند فرصت رسیدگی و توجه لازم به خانواده و خودش و مسائل روحی و معنوی‌اش را نیز نداشته است.خرید فایللینک منبع :بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت استرس

بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته ا ز کتاب مدیریت استرس - ایران ... irdls.blogsky.com/1395/10/22/post-35396/‏ - ذخیره شده 11 ساعت قبل ... بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته ا ز کتاب مدیریت استرس. قسمتی از متن: چه رابطه ای بین خودآگاهی و فشار اجتماعی وجود دارد؟ هر چقدر خودآگاهی ... بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت استرس mfile.cero.ir/product-324204-بررسی-محتوای-قضیه-زمان-از-دست-رفته-از-کتاب-مدیریت.aspx‏ - ذخیره شده بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت استرس. بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت استرس دسته: روانشناسی و علوم تربیتی دانلود فایل ( بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت ... 9t9m1s.radikaldl.ir/‏ - ذخیره شده دانلود فایل ( بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت استرس) دانلود بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت استرس ... refdownload.toniarticle.com/?p=944‏ - ذخیره شده 3 دسامبر 2016 ... کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدید با سلام،محصول دانلودی +{{ بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت استرس}}+آماده ... برترین پکیج بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت ... nabfile.parsinblog.com/post/618‏ - ذخیره شده 2 ژانویه 2017 ... با سلام،محصول دانلودی +{{بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت استرس}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ... دانلود بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت استرس ... 4pw4l7.prodownload.site/‏ دانلود بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت استرس -کامل و جامع. دانلود بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت استرس ... paperstant.ir/دانلود-بررسی-محتوای-قضیه-زمان-از-دست-رف/‏ - ذخیره شده 3 ژانویه 2017 ... سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت ... دانلود فایل ( بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته ا ز کتاب مدیریت ... www.sarvoptdl.ir/file1812.html‏ - ذخیره شده 8 جولای 2016 ... کاملترین فایل بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت استرس با آرزوی بهترینها برای شما عزیزانمحقق گرامی،شما با جستجوی ... پایان نامه بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته ا ز کتاب مدیریت ... www.karenthesis.ir/.../پایان-نامه-بررسی-محتوای-قضیه-زمان-از-دست-رفته-ا-ز-کتاب-مدیریت-استرس‏ - ذخیره شده پایان نامه بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته ا ز کتاب مدیریت استرس دوره کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی مقدمه برای مدیریت موثر و مفید، کیفیت کار مدیر، ... بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت استرس ... www.uniarcpapert.ir/article1861.html‏ - ذخیره شده 2 ژانویه 2017 ... برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| بررسی محتوای قضیه زمان از دست رفته از کتاب مدیریت استرس || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید.
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 09:45 | چاپ مطلب