X
تبلیغات
رایتل

ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید

تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید

قسمتی از متن:

مهارت‌های جدید باید منجربه تغییرات رفتاری گردد و یاد گیرنده را در دستیابی به اهدافش یاری رساند.

هر ساله حدود ۱۰۰ میلیارد دلار سرمایه خالص در ایالات متحده امریکا صرف سرمایه گذاری بر روی کسب و کارهای جدید در بخش خصوصی میشود. تنها ۲ درصد از این مقدار توسط موسسات سرمایه گذاری و یا بانکها تامین میشود.تا ۱۰ درصد دیگر آن نیز از بازار سهام و یا بازارهای عمومی حاصل میگردد. این ارقام نشان میدهد که حداقل ۸۸% از سرمایه خالص مورد و یا منابع غیر رسمی تامین میشود. برخی از اوقات به نقش اعتبارات دولتی در پویایی و رشد یک کسب و کار بیش از اندازه اهمیت داده می شود. مطالعات اخیر نشان می دهد که حتی کسب و کارهای کوچک درسطوح پایین بعد از دریافت یک یا دو وام به سطح ثابتی از رشد می رسند و برای مدتی درآن سطح متوقف میشوند.

در پس هر کسب و کار در حال رشد ایده ای قابل دسترسی نهفته است و هر ایده ای از کارآفرینی با انگیزه و با اطلاعات کافی سربرون می‌آورد. با وجود اینکه در توسعه کسب و کارهای موجود ابزارهای رایگانی نیزوجود دارند اما این مقاله به بهینه سازی استفاده از آموزش که عموما ابزار رایگانی نیست در ترویج و سرعت بخشی به رشد کسب و کار می پردازد. در واقع آموزش فرایندی است که برای ترغیب به یاد گیری مهارتهای جدید سازماندهی شده است. مهارت‌های جدید باید منجربه تغییرات رفتاری گردد و یاد گیرنده را در دستیابی به اهدافش یاری رساند. ارزش این آموزشها به محیط پیرامون آنها بستگی دارد. به طور مثال اخبار نسبتا قدیمی در تلویزیون بعنوان یک رسانه ارزش چندانی ندارد اما در روزنامه ها هنوز خریداران زیادی دارد. ارائه اطلاعات درست به مشتری واقعی آن و در زمان مناسب یکی از فعالیتها یی است که به سرعت در دنیا رواج یافته است.

فراهم نمودن زمینه های مناسب آموزش

بسیاری از آموزشهایی که به افراد مختلف ارائه میشود به دلیل مناسب نبودن برنامه زمانی و یا فقدان زمینه های لازم اتلاف می گردد.

▪ به منظور موثر بودن آموزش سه شرط اصلی باید فراهم باشد:

۱) یادگیرنده باید با یک تغییر شدید مواجه گردد که این تغییر میتواند یک مشکل و یا یک فرصت باشد.

۲) یاد گیرنده باید بداند که این تغییر در حال وقوع است و یا در مدت کوتاهی به وقوع خواهد پیوست.

۳) ذهن یاد گیرنده باید در مقابل یادگیری یک مهارت جدید باز باشد باید خود بخواهد که یاد بگیرد تنها در این صورت است که میتواند مشکل خود را تا حدی رفع نماید و یا از فرصتی که برایش ایجاد شده است بهره جوید. به عبارتی شما می توانید کلاس درس خود را مملو از یادگیرندگان نمایید اما نمی توانید آنها را مجبور کنید که یاد بگیرند. به همین منظور شما باید درآنها انگیزه ایجاد کنید. ایجاد انگیزه همیشه مرتبط با ایجاد نیاز است. این نیاز ها می تواند نیازهای اصلی و اولیه و حیاتی ویا نیاز های پیچیده وبزرگتری باشد که سبب ارضای درونی فرد میگردد. آموزش در صورتی تاثیر گذار است که برخی از نیا زهای یاد گیرنده را مرتفع نماید.

ارزیابی نیازهای آموزشی

هر چقدر احساس نیاز بیشتر باشد آموزش مفیدتر و موثرتر خواهد بود. آموزش فرد برای مواجهه با موقعیت احتمالی درآینده نا مشخص اثر کمتری نسبت به اموزشی دارد که برای موقعیتی معلوم و در آینده ای نزدیک به فرد داده شود. از این‌رو هرچقدر تخمین موقعیت آموزشی در تناسب با نیازها بیشتر و کاربرد آن شفاف ترباشد ایجاد انگیزه بیشتر خواهد بود. معمولا افراد هنگامی پی به نیاز خود میبرند که با مشکلی مواجه میگردند. مطالعاتی در مورد ۵۰۰ موسسه با هدف شناسایی متداولترین مسائلی که کسب وکار ها در طول رشد خود با آن روبرو هستند انجام شده است. بر مبنای این بررسی مشکلات متداول در ۴ زمینه دسته بندی شده است.

۱) بازار یابی و فروش که شامل:

ـ فروش کم

ـ وابستگی به مشتری

ـ افزایش رقابت

ـ مشکلات توزیع

ـ تبلیغات غیر موثر

۲) مدیریت مالی شامل:

ـ سرمایه در گردش نا کافی

ـ مشکلات جریان نقدینگی

ـ نبود کنترل کافی در مورد حاشیه سود وهزینه ها

۳) مدیریت منابع انسانی شامل:

ـ استخدام وگزینش

ـ جابجایی وتغییرکارکنان

ـ کمبود آموزش

۴) مدیریت عمومی شامل:

ـ فقدان تجربه مدیریتی

ـ کار بیش از اندازه مالک ومدیرخرید فایللینک منبع :تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید

تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید - مهمترین اخبار ... vista.ir/.../تاثیر-آموزش-کار-آفرینی-بر-رشد-کسب-و-کارهای-جدید‏ - ذخیره شده - مشابه تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید هر ساله حدود ۱۰۰ میلیارد دلار سرمایه خالص در ایالات متحده امریکا صرف سرمایه گذاری بر روی کسب و کارهای جدید در ... تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید, - موسسه قرآنی ... etratenor.blogsky.com/1395/06/24/post-172/‏ - ذخیره شده 14 سپتامبر 2016 ... ۲.۹ - آموزش و تربیت نیروی انسانی ماهر و کارآمد ۲.۱۰ - ایجاد کسب و کارهای جدید .... توسعه کارآفرینی در این منطقه روستایی تاثیر زیادی بر رشد ... پروژه تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید - من فایل manfile.blogsky.com/.../پروژه-تاثیر-آموزش-کار-آفرینی-بر-رشد-کسب-و-کارهای-جدید‏ - ذخیره شده 20 سپتامبر 2016 ... پروژه تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید در 23 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. مهارت‌های جدید باید منجربه تغییرات رفتاری ... تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید 36qe8e.nikandlc.ir/‏ - ذخیره شده تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید. تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید – تحقیق دانلود dlkadest.ir/dlarticle9268.html‏ - ذخیره شده 9 دسامبر 2016 ... تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید. دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدید. مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد ... برترین فایل تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید ... www.uniarcpapert.ir/article744.html‏ - ذخیره شده 1 ژانویه 2017 ... با آرزوی بهترینها برای شما عزیزان عنوان محصول دانلودی:تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید یکی از بهترین فایل ها در این موضوع ... آموزش کارآفرینی و تاثیرات مثبت آن | روز آفرین roozafarin.com/آموزش-کارآفرینی-و-تاثیرات-مثبت-آن‏ - ذخیره شده - مشابه او در این مطلب درباره‌ی نتایج مثبت و منفی آموزش کارآفرینی توضیح می‌دهد. ... باتوجه به نیاز شدیدی که به کسب و کارهای جدید وجوددارد، هر کاهشی در جاه‌طلبی کارآفرینانه ... آنها را می‌توان آموخت و رشد داد، به‌خصوص در کودکی، و بعدها از طریق زندگی شغلی ... دانلود فایل ( تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید ... nabfile.parsinblog.com/post/1230‏ - ذخیره شده 2 ژانویه 2017 ... کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدید نام محصول دانلودی: تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید درجه کیفی و رضایت از ... فروش دانلودی تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای malakootiha.rozblog.com/.../فروش-دانلودی-تاثیر-آموزش-کار-آفرینی-بر-رشد-کسب-و-کارهای.html‏ - ذخیره شده 2 ژانویه 2017 ... فروش دانلودی تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید فروش دانلودی تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید. 5 . خرید فایل( ... خرید فایل( تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید) 7okax0.pptstant.ir/‏ - ذخیره شده خرید فایل( تاثیر آموزش کار آفرینی بر رشد کسب و کارهای جدید)
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 08:29 | چاپ مطلب