ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده در صنعت

کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده در صنعت

قسمتی از متن:

« توصیف ایده»

توصیف آیده: طراحی آچارهای ساده با کاربرد بیشتر و قیمت ارزانتر که در کارگاه های کوچک تعمیر و سرویس خودرو مورد استفاده قرار می گیرد . به این گونه که ابزارهای مورد استفاده در صنعت خودرو را که شکل پیچیده دارند و به صورت چند منظوره از آنها استفاده می شود با طراحی ساده و دقیق به شکل یک منظوره تولید کنیم .

فرصت ایجاد شده برای سود و دلیل سود آوری طرح با توجه به نیاز بازار:

قیمت آچارهای چند منظوره و پیچیده بالا بوده و از طرفی ایمنی آنهادر هنگام استفاده پایین است و هنچنین به صورت کامل در کارگاه های کوچک تعمیر خودرو مورد استفاده قرار نمی گیرند.

این موارد دلیل کافی برای تولید و طراحی آچارهای ساده تر است.

از آنجایی که قسمت این طرح ها پایین تر از آچارهای پیچیده است و همچنین کاربرد بیشتری در کارگاه های کوچک دارند تولید آنها مورد استقبال مصرف کنندگان می شود.

زیرا بازار آچار این گونه اقتضا می کند که آچار های تولیدی ارزان – با کیفیت- ساده و

دارای ایمنی بالا باشد. بنابراین می توان با طراحی و تولید این ابزارها به شکل ساده تر از فرصت ایجاد شده در بازار کمال استفاده را برد.

شرح مختصری از طرح: این طرح ها به صورت خیلی ساده از دو آچار پر کاربرد در تعمیر گاه های خودرو است (آچار سوپاپ جمع کن و آچار طبق کش) . این ابزارها ضمن طراحی ساده از تمام قسمت ها قابل جدا شدن بوده و در صورت معیوب شدن یک قسمت می توان آن را تعویض کرد.

مشتریان اصلی طرح و ارزش که برای آنها ایجاد می شود.

مشتریان اصلی این طرح تعمیرکاران کارگاه های کوچک هستند،‌و یا تعمیر گاه هایی که مخصوص تعمیر یک نوع خودرو هستند. برای اینگونه مصرف کنندگان علاوه بر هزینه کمتر در خرید ابزار سهولت و سرعت بیشتر در انجام کار و ایمنی بالاتر را نیز در بر دارد.خرید فایللینک منبع :کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده در صنعت

دانلود فایل ( کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده ... shabnampcz.meeblog.ir/post/1062‏ - ذخیره شده 18 نوامبر 2016 ... عنوان محصول دانلودی:کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده در صنعت یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده در صنعت dey.toniarticle.com/main/post-776.html‏ - ذخیره شده 1 دسامبر 2016 ... امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید هموطن گرامی سلام. به صفحه ی دانلود _کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات ... دانلود کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده در ... 12z5cn.sarvdlc.com/‏ - ذخیره شده دانلود کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده در صنعت - خرید آنلاین و دریافت. دانلود (کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده در ... 3g2ehy.hanipaper.ir/‏ - ذخیره شده دانلود (کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده در صنعت) فروش فایل کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده ... 4nz1u0.pptstant.ir/‏ - ذخیره شده فروش فایل کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده در صنعت. برترین فایل کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد ... 2jyrrk.nikandlc.ir/‏ - ذخیره شده برترین فایل کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده در صنعت. خرید آنلاین کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده ... neginproj3.ir/post-12723.html‏ - ذخیره شده 4 دسامبر 2016 ... محقق گرامی،شما با جستجوی کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده در صنعت وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(کارآفرینی طرح ... فروش دانلودی کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده ... www.shahramarticled.ir/paper/5796.htm‏ - ذخیره شده 2 روز پیش ... فروش دانلودی کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده در صنعت. پاسخ دهید. لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم هموطن گرامی سلام. دانلود کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده در ... 7guv11.barfindl.ir/‏ - ذخیره شده دانلود کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده در صنعت -کامل و جامع. طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده در صنعت - تی فایل ... www.tfile.blogsky.com/1395/06/25/post-18729/‏ 15 سپتامبر 2016 ... با سلام،محصول دانلودی +{{کارآفرینی طرح کسب و کار طراحی ابزار آلات مورد استفاده در صنعت}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی .
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 06:30 | چاپ مطلب