X
تبلیغات
رایتل

ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و پیامدهای اجتماعی فرهنگی ، سیاسی آن درجامعه

پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و پیامدهای اجتماعی فرهنگی ، سیاسی آن درجامعه

بیان مسئله:

انسان قرن بیست ویکم با ورود به هزاره سوم به پیشرفت ها وجرقه های بسیار مهمی در عرصه علم وتکنولوژی روبرو شده است.درعرصه فن آوری های جدید وباارزش که می توان آن را «انقلاب صنعتی آینده» خواند، فناوری نانومی باشد که به دلیل پویا بودن این فناوری نو ظهور می توان از رسوخ این فناوری در عرصه ارتباطات سخن به میان آورد.

فن آوری نانودرسال 1959 توسط فانیمن با عنوان فضای زیادی درسطوح پائین وجود دارد ایده فن آوری نانو را مطرح ساخت ودرسال 1998 جورج وایت ساینر استاد شیمی دانشگاه هاروارد ذخیره اطلاعات را یکی از تحولات اساسی خواند که فن آوری نانو آن را ممکن خواهد ساخت او می گوید شما می توانید( باقطعات نانو) اطلاعات یک هزار لوح فشرده را در چیزی به اندازه یک ساعات مچی جمع آوری کنید با این کار می توان به کتابخانه مرجعی که برای کل زندگی لازم است دستیابی پیدا کرد این یکی از ایده هایی است که تعریف کیفیت زندگی رااندکی تغییرخواهد داد. لذا شایسته است با توجه به اهمیت ورشد سریع استفاده از تکنولوژی های نوین ارتباطی بخصوص نانومدیا در بین اکثریت جوامع ولزوما آشنایی باکارکردها وپیامدهای آن در جامعه به شناخت وبررسی پیدایش وظهور آن در علوم اجتماعی بپردازیم وباهوشیاری ودقت وسرعت بیشتری از آن استفاده کنیم.

اهمیت موضوع:

فن آوری های نوین همگام با انقلاب ارتباطات، مسائل گوناگون را در کشورهای در حال توسعه به وجود آورده است.از یک سو این فن آوری ها می تواند در راه خدمت به توسعه ملل جهان سوم به کاررود وبرای مبارزه با توسعه نیافتگی فقر، بیماری وبیسوادی تجهیز شود واز سوی دیگر می تواند جهان سوم رابا این پرسش روبرو سازد که اولویتهای واقعی کدامند.

سوالات تحقیق:

1- آیا نانومدیا ازوسائل ارتباط جمعی می باشد؟

2- نقش نانومدیا در نحوه ارتباطات میان فردی چیست؟

3- تأثیر نانومدیا درمشارکت های اجتماعی وفعالیت های اجتماعی چگونه است؟

4- تأثیر نانومدیا در مشارکت های سیاسی وفعالیت های سیاسی چگونه است؟

5- چه رابطه ای میان نانومدیا وفرهنگ وجود دارد؟

6- آیا بین نوع ارتباطات اجتماعی وبه کارگیری نانومدیا رابطه وجود دارد؟

7- چه رابطه ای بین نانومدیا وجامعه نظارتی وجود دارد؟

8- نانومدیا وسایبرنتیک چه رابطه ای دارند؟

9- آیا بین دسترس به نانومدیا وگسترش جامعه اطلاعاتی رابطه وجود دارد؟

10- نقش نانومدیا در ایجاد فضای مجازی( سایبر اسپیس) چیست؟

11- آیا بین احساس رضایت وخشنودی وبکارگیری نانومدیا رابطه وجود دارد؟

مقدمه:

جهان در قرن بیست ویکم در عصر فوق صنعتی یا عصر اطلاعات قرارگرفته است، نظام سنتی ارتباطات که عموماً عبارت بود از سیستم محاوره ای وکلامی مبتنی بر تماس نزدیک افرادبه یکدیگر، اکنون در جوامع پیشرفته صنعتی بسیار کمرنگ شده است بیش از این انسانها،برای انتقال پیام، بایست یکدیگر را می دیدند وچشمهایشان همدیگر را لمس می کرد وصدای زنده هم را از نزدیک می شنیدند، اما در عصر اطلاعات، تکنولوژی های ارتباطی دوربرد از مرحله سنتی عبورکرده است وپدیده های نوین تکنولوژیک در زمینه زیر ساختارهای نوین ارتباطی ( هم چون فیبر نوری، ماهواره ای ارتباطی وروبوتهای باهوش وماشینهای هوشمند الکترونیکی وصنایع سخت افزاری ونرم افرازی کامپیوتر ونانوتکنولوژی وکاربردهای آن در زمینه مخابرات الکترونیک وصنعت) نقش بسیار اساسی را در حذف انسان از اجتماع وانزوای او ایفا خواهد کرد اگر تاکنون مواردی چون، دانشگاه مکاتبه ای،کلاسهای غیر حضوری،آموزش از طریق ویدئو وتلویزیون نمونه های ضعیفی از گسستگی انسان از اجتماع به شمار می رفته اند در عصر اطلاعات نوع جدید ارتباط از طریق دیجیتال سازی، سایزتیک ونانوتکنولوژی روش جدیدی از اشتغال به نام اشتغال از راه دور، شیوه تازه ای برای تفریح وگذراندن اوقات فراغت به نام واقعیت مجازی، تکنیک نمایشی ایده آلی به نام تلویزیونهای دوسویه وتکنیک ارتباطی ونمایشی جزایی چون تله پیوتر و... عناصری از تکنولوژی خواهند بود که موجد جریان یادگیری الکترونیک،مدارس ودانشگاههای مجازی واقتصاد وبازرگانی الکترونیک و.... می باشد،خرید فایللینک منبع :پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و پیامدهای اجتماعی فرهنگی ، سیاسی آن درجامعه

برترین فایل پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی ... www.sarvoptdl.ir/file3193.html‏ - ذخیره شده با سلام،محصول دانلودی +{{پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و پیامدهای اجتماعی فرهنگی ، سیاسی آن درجامعه}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد. خرید و دانلود پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و ... www.uniarcpapert.ir/article2392.html‏ - ذخیره شده 2 ژانویه 2017 ... اینک شما با جستجوی ((پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و پیامدهای اجتماعی فرهنگی ، سیاسی آن درجامعه)) وارد صفحه فروش ... کاملترین فایل پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم ... tahgig.papertrsfa.ir/کاملترین-فایل-پایان-نامه-بررسی-پیدایش/‏ - ذخیره شده 17 نوامبر 2016 ... عنوان محصول دانلودی:پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و پیامدهای اجتماعی فرهنگی ، سیاسی آن درجامعه یکی از بهترین فایل ها در ... برترین فایل پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی ... golbargonasim.mjblog.ir/post/169‏ - ذخیره شده 26 نوامبر 2016 ... برترین فایل پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و پیامدهای اجتماعی فرهنگی ، سیاسی آن درجامعه - - گلبرگ نسیم. کاملترین فایل پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم ... paperstant.ir/کاملترین-فایل-پایان-نامه-بررسی-پیدایش/‏ - ذخیره شده 1 ژانویه 2017 ... با سلام،محصول دانلودی +{{پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و پیامدهای اجتماعی فرهنگی ، سیاسی آن درجامعه}}+آماده ارائه به ... برترین پکیج پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم ... gmaghaleh.toniarticle.com/paper955‏ - ذخیره شده 29 نوامبر 2016 ... برترین پکیج پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و پیامدهای اجتماعی فرهنگی ، سیاسی آن درجامعه – دانلود فایل. ما اولین نیستیم ... فروش دانلودی پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و ... neginproj3.ir/post-13834.html‏ - ذخیره شده فروش دانلودی پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و پیامدهای اجتماعی فرهنگی ، سیاسی آن درجامعه. دسامبر 5th, 2016 بدون دیدگاه. دوست عزیز سلام. دانلود فایل ( پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و ... 5q33fz.nikandlc.ir/‏ - ذخیره شده دانلود فایل ( پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و پیامدهای اجتماعی فرهنگی ، سیاسی آن درجامعه) خرید و دانلود پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و ... 7u5tl9.radikaldl.ir/‏ - ذخیره شده خرید و دانلود پایان نامه بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و پیامدهای اجتماعی فرهنگی ، سیاسی آن درجامعه. بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و پیامدهای اجتماعی ... irdls.blogsky.com/1395/10/04/post-105/‏ - ذخیره شده 24 دسامبر 2016 ... بررسی پیدایش وظهور نانومدیا در علوم اجتماعی و پیامدهای اجتماعی –فرهنگی ، سیاسی آن درجامعه. چکیده. انسان قرن بیست ویکم با ورود به هزاره سوم به ...
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 04:53 | چاپ مطلب