X
تبلیغات
رایتل

ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه پرستاران و مدیران بیمارستان پارسیان

پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه پرستاران و مدیران بیمارستان پارسیان تهران

چکیده تحقیق :

تحقیق حاضر به بررسی نیازهای آموزشی پرستاران بیمارستان پارسیان ازدیدگاه پرستاران و مدیران همان بیمارستان پرداخته است این تحقیق از نوع کاربردی و به روش توصیفی می باشد که شیوه اجرای آن به صورت میدانی و با استفاده از پرسشنامه صورت گرفته است. جامعه آماری این تحقیق شامل 240 نفر از پرستاران و 32 نفر از مدیران بیمارستان پارسیان می باشد و در همین راستا جمعیت مورد مطالعه پرستاران بر اساس فرمول کوکران 147نفر و جمعیت مدیران بر اساس سرشماری 32 نفر برآورد شده است. روش نمونه گیری بصورت تصادفی ساده می باشد و برای تجزیه و تحلیل داده ها از نرم افزار SPSS استفاده شده است.

بررسی ها نشان می دهد که مهمترین نیازهای آموزشی پرستاران شامل: آشنایی با داروهای جدید، آشنایی با روشهای درمانی غیر دارویی، آشنایی با فیزیوپاتولوژی بیماریهای جدید، آشنایی با کامپیوتر و نرم افزارها، نحوه احیاء قلبی ریوی و آشنایی با تجهیزات و دستگاههای پزشکی می باشند.

نتایج حاصل از ضریب همبستگی اسپیرمن نشان می دهد که بین متغیر های سطح تحصیلات، میزان حقوق ماهیانه، علاقه مندی به حرفه پرستاری و استفاده از بحث گروهی با متغیرمیزان نیازهای آموزشی رابطه مثبت وجود دارد ولی رابطه بین متغیر های دفعات شرکت در دوره های آموزشی، استفاده از آموزش های عملی و استفاده از نشریات و مجلات با متغیر میزان نیاز آموزشی معکوس شده است، ضمن اینکه بین متغیرهای سن، سابقه خدمت و استفاده از سخنرانی های آموزشی با متغیر میزان نیاز آموزشی رابطه ای مشاهده نمی گردد.

مقدمه

عصر حاضر عصر سازمانهای بزرگ و پیچیده است. در سازمان های اجتماعی انسان بعنوان یک عامل مفید و موثر از اهیمت خاص برخوردار است. ( میر کمالی، 1373 ص28) می نویسد : « انسان با مجموعه خصوصیات و ویژگیهای خاص خودش با پیمودن روند تکامل خواهان ترقی و پیشرفت است و می بایست زمینه های مساعد برای رشد و ترقی او فراهم شود.

اهمیت کار آموزی و تلاش برای آموزش کارکنان و مدیران در این است که توانایی های تخصصی و مهارت آنها در انجام وظایف محوله افزایش یابد و توانایی های بالقوه آنان نیز به فعلیت درآید ( میر سپاسی، 1373 ص301)

فصل اول

کلیات تحقیق

فصل دوم

مرور ادبیات و مبانی نظری تحقیق

فصل سوم

روش تحقیق

فصل چهارم

تجزیه وتحلیل اطلاعات

فهرست منابع فارسیخرید فایللینک منبع :پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه پرستاران و مدیران بیمارستان پارسیان

پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه پرستاران و مدیران ... cerofiles.blogsky.com/.../پایان-نامه-بررسی-نیازهای-آموزشی-پرستاران-از-دیدگاه-پرستاران-و-مدیران-بیمارستان-پارسیان‏ - ذخیره شده 23 ژوئن 2016 ... پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه پرستاران و مدیران بیمارستان پارسیان - سرو فایل - دانلود مقالات و جزوات آموزشی - دانشگاهی. فروش فایل پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه ... 2hrqah.prodownload.site/‏ فروش فایل پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه پرستاران و مدیران بیمارستان پارسیان. پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه پرستاران و مدیران ... www.risearticle.ir/download/8872‏ - ذخیره شده 29 ا کتبر 2016 ... فهرست ، چکیده و لینک دانلود((پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه پرستاران و مدیران بیمارستان پارسیان)) را در ادامه مطلب ببینید فروش دانلودی پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه ... www.sarvoptdl.ir/file5915.html‏ - ذخیره شده فروش دانلودی پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه پرستاران و مدیران بیمارستان پارسیان. جولای 22nd, 2016 بدون دیدگاه. کاربران گرامی درود بر شما. خرید و دانلود پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه ... neginproj3.ir/post-13213.html‏ - ذخیره شده خرید و دانلود پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه پرستاران و مدیران بیمارستان پارسیان. دسامبر 5th, 2016 بدون دیدگاه. ما بهترین محصولات را برای ... پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه پرستاران و مدیران ... mihandocs.com/4537-پایان-نامه-بررسی-نیازهای-آموزشی-پرستاران-از-دیدگاه-پرستاران-و-مدیران-بیمارستان-پارسیان-تهران.html‏ - ذخیره شده 12 سپتامبر 2015 ... تحقیق حاضر به بررسی نیازهای آموزشی پرستاران بیمارستان پارسیان ازدیدگاه پرستاران و مدیران همان بیمارستان پرداخته است این تحقیق از نوع ... پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران ازدیدگاه پرستاران و مدیران ... mihandocs.com/1640-پایان-نامه-بررسی-نیازهای-آموزشی-پرستاران-ازدیدگاه-پرستاران-و-مدیران-بیمارستان-پارسیان.html‏ - ذخیره شده 26 آگوست 2015 ... پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران ازدیدگاه ... عنوان مقاله : پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران ازدیدگاه پرستاران و مدیران بیمارستان پارسیان .... اولویت بندی دیدگاه پرستاران و مدیران در خصوص تاثیر روش های آموزشی ... دانلود فایل ( پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه ... 26j16l.radikaldl.ir/‏ - ذخیره شده دانلود فایل ( پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه پرستاران و مدیران بیمارستان پارسیان) دانلود پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه پرستاران و ... hpv39.pptstant.ir/‏ - ذخیره شده دانلود پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه پرستاران و مدیران بیمارستان پارسیان - خرید آنلاین و دریافت. خرید و دانلود پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه ... 4d4lcg.nikansefile.ir/‏ - ذخیره شده خرید و دانلود پایان نامه بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه پرستاران و مدیران بیمارستان پارسیان.
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 04:33 | چاپ مطلب