X
تبلیغات
رایتل

ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج

تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج

مقدمه

شرکت ماکرومدیا (تولید کننده Flash) درارائه شعار زیر در مورد نرم افزار Flash به هیچ وجه اغراق نکرده است: «استانداری حرفه ای برای تولید موثر ترین محصولات وب». برای اطمینان از صحت این شعار کافی است از برخی از سایت هایی که توسط Flash تولید شده اند، دیدن کنید. Flash این قابلیت را ارزانی شما می کند که با استفاده از تصاویر گرافیکی، انیمشین، صوت و تعامل، بتوانید مخاطب سایتهای خود را تحریک کرده، سرگرم نموده و حتی در صورت لزوم او را آموزش دهید.

آمار دقیق شرکت ماکرومدیا نشان می دهد که بیش از صدها میلیون نفر از کاربران وب در سراسر جهان، نرم افزار رایگان Flash Player را (که برای مشاهده متحرک مورد نیاز می باشد). در کامپیوترهای خود نصب کرده اند. همین موضوع بیانگر مخاطبین بسیار زیاد این نرم افزار و میزان موفقیت شگفت آور آن می باشد. نرم افزار Flash یکی از معروفترین محصولات شرکت نرم افزاری ماکرومدیا می باشد که مهمترین کارکرد آن تولید نمایش های متحرک قابل ارائه در وب می باشد.

با کمک امکانات موجود در این نرم افزار می توانید از ساده ترین نمایش ها گرفته تا پیش رفته ترین و جذاب ترین آن ها را با حداقل زحمت تولید کنید. از یک دیدگاه، کاربران Flash را به دو دسته کاربران هنرمند و کاربران برنامه نویس تقسیم می کنند. هر چند در طول مطالعه ی این کتاب خواهید دید که این نوع دسته بندی از جهاتی خدشه پذیر می باشد، اما به هر حال بر طبق آن، کاربرانی را که فقط از امکانات داخلی Flash برای تولید نمایش های خود استفاده کرده و بیشتر ماهیت طراح دارند تا برنامه نویس، کاربران هنرمند می نامند.

اما کاربرانی که علاوه بر امکانات معمول Flash، در به کار گیری زبان برنامه نویسی Action Script ( زبان برنامه نویسی داخل Flash) نیز تبحر داشته و از آن در جهت نیل به اهداف خود در Flash بهره می گیرند، کاربران برنامه نویس نامیده می شوند. در کتاب حاضر ضمن اینکه کلیه ابزارها و امکانات داخلی Flash را خواهید آموخت، با زبان برنامه نویسی Action Script و نحوه استفاده از آن در جهت نیل به اهداف خود نیز آشنا خواهید شد.

فهرست مطالب

عنوان صفحه

مقدمه 1

فصل اول : ایجادعناصر گرافیکی اولیه موردنیازجهت تولید انیمیشن 3

فصل دوم : اعمال تکنیکهای پیشرفته ترسیم درFlash 28

فصل سوم : استفاده ازکتابخانه برای تولید اجزای موردنظر 41

فصل چهارم : متحرک سازی درFlash 79

فصل پنجم : طراحی صفحات وب با Frontpage2000 153

فصل ششم : تقسیم صفحه به قاب های مجزا 182

فصل هفتم : استفاده ازگرافیک 191

فصل هشتم : متحرک سازی یک صفحه وب 205

فصل نهم : انتشارونگهدا ری ازوب 214

فصل دهم : وب تان رابه روزنگه دارید 222

منابع ومأخذ 282خرید فایللینک منبع :تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج

خرید و دانلود تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج 5axc8g.nikandlc.ir/‏ - ذخیره شده خرید و دانلود تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج. خرید آنلاین تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج : شمع ... shamoparvanm.parsinblog.com/post/531‏ - ذخیره شده 21 دسامبر 2016 ... شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد محقق گرامی،شما با جستجوی تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج ... فروش دانلودی تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج ... royadl3nter.ir/?p=1234‏ - ذخیره شده 25 نوامبر 2016 ... ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم عنوان محصول دانلودی:تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج یکی از بهترین فایل ... خرید آنلاین تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج ... paperstant.ir/خرید-آنلاین-تحقیق-جامع-و-کامل-طراحی-سای/‏ - ذخیره شده 1 ژانویه 2017 ... با سلام،محصول دانلودی +{{تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج}}+ آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به ... تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج - مهتاب دانش mahtabfdc.madblog.ir/post/182‏ امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید دوست گرامی سلام .برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با ... کاملترین فایل تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج ... www.uniarcpapert.ir/article574.html‏ - ذخیره شده 1 ژانویه 2017 ... با سلام،محصول دانلودی +{{تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج}}+ آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به ... تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج 9nm3rp.afradlc.pw/‏ تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج. کاملترین فایل تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج farasnbaran.meeblog.ir/post/931‏ - ذخیره شده با سلام،محصول دانلودی +{{تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج}}+ آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات ... [PDF] PDF[تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج] شبکه مقاله articlenetwork.ir/pdf=38502‏ - ذخیره شده 26 دسامبر 2016 ... ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺟﺎﻣﻊ و ﮐﺎﻣﻞ ﻃﺮاﺣﯽ ﺳﺎﯾﺖ ﺑﺎ ﻓﻠﺶ و ﻓﺮاﻧﺖ ﭘﯿﺞ. دﺳﺘﻪ: ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ و IT. ﻓﺮﻣﺖ ﻓﺎﯾﻞ: doc. ﺣﺠﻢ ﻓﺎﯾﻞ: 275 ﮐﯿﻠﻮﺑﺎﯾﺖ. ﺗﻌﺪاد ﺻﻔﺤﺎت ﻓﺎﯾﻞ: 264. ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺟﺎﻣﻊ و ﮐﺎﻣﻞ ﻃﺮاﺣﯽ ﺳﺎﯾﺖ ﺑﺎ ﻓﻠﺶ و ﻓﺮاﻧﺖ. فروش فایل تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج | سرو ... www.sarvoptdl.ir/file4152.html‏ - ذخیره شده 16 جولای 2016 ... هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر اینک شما با جستجوی ((تحقیق جامع و کامل طراحی سایت با فلش و فرانت پیج)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -تحقیق ...
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 01:43 | چاپ مطلب