ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس مخاف و فشارها در افزایش فرار دختران از خانه

تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس مخاف و فشارها در افزایش فرار دختران از خانه

مقدمه

انسان در طول تاریخ از انواع انحراف ها و آسیب های اجتماعی و روانی رنج برده و همواره در جستجوی علل و عوارض آن و رهایی از این مسائل بوده است. یکی از این انحراف ها و آسیب ها فرار دختران از خانه است که امروز به عنوان یک بحران جامعه، بخصوص شهر تهران را درگیر نموده است. این معضل روز به روز گسترش بیشتری می‌یابد و سلامت و رشد افراد جامعه و بخصوص نوجوانان و جوانان را تهدید می‌نماید.

اگر کودکان و نوجوان که آینده سازان کشور هستند، در مسیر انحراف و بزهکاری قرار گیرند، به زودی جامعه خود را به ورطه فساد و تباهی می کشانند. بدون تردید جامعه‌ای قادر است در جهت ترقی گام بردارد که بتواند کودکان و نسل جوان خود را از بیراهه به راه راست و در جهت سازندگی هدایت نماید.

مسئولیت جامعه در مورد کودکان و نوجوانان فراری از خانه و در معرض خطر به مراتب سنگین تر از مجرمین بزرگسال است. براساس اصل پیشگیری مقدم بر درمان است. برای جلوگیری از صرف هزینه های گزاف و اتلاف وقت به جهت بازداری افراد از آسیبهای اجتماعی و مفاسد، و رعایت اصل پیشگیری مقدم بر درمان است. مطالعه در زمینه آسیب های اجتماعی به عنوان ضروری ترین اقدام محسوب می شود. بنابراین از اینگونه تحقیقات که علل فرار دختران از منزل را شناسایی می‌کند اقدام اساسی جهت پیشگیری از وقوع حوادث و بروزمشکلات روانی می باشد.

هرگاه والدین، مربیان و مسئولین امور با عوامل بوجود آورنده مشکل آشنا باشند راحت تر می توانند نسبت به پیشگیری از بروز حوادث اقدام نمایند. داشتن اطلاعات پایه و اساسی پیرامون مشکل برای تصمیم گیری در مورد استفاده از روش های پیشگیری و درمان، بسیار ضروری می باشد و با انجام پژوهش های مختلف پیرامون مشکل فرار دختران از خانه حقایقی روشن می گردد که براساس آن می توان در این رابطه اقدام اساسی بعمل آورد.

فصل اول

مقدمه

1

بیان مساله

3

اهمیت و ضرورت پژوهشی

4

اهداف تحقیق

7

متغیرهای تحقیق

7

فرضیه های پژوهش

8

تعاریف عملیاتی متغیرها

8

فصل دوم ادبیات و پیشینه پژوهش

تعریف فرار

10

عوامل موثر بر فرار

11

اقسام فرار

12

نظریه های مختلف شناخت رفتار

14

فرار از نظر روانکاوی

15

نظریه روانی تربیتی

15

نظر بیولوژیکی

15

فرار از نظر روانشناختی

15

فرار از نظر جرم شناسی

16

وضعیت فرهنگی خانواده

17

روابط عاطفی خانواده

20

چگونگی ارتباط و بهداشت روانی نوجوانان

22

ویژگی های شخصیتی نوجوانان

28

تاثیر مدرسه بر بهداشت روانی دانش آموز

38

کثرت اولاد

48

سطح تحصیلات والدین

51

مهاجرت

53

روابط دختر و پسر

54

رشد هویت جنسی

61

تحقیقات انجام شده

65

فصل سوم(روش تحقیق)

طرح تحقیق

85

جامعه آماری

86

روش آماری

86

ابزار تحقیق

86

اعتبار و روایی پرسشنامه

87

چگونگی اجرای آزمون

88

فصل چهارم

مقدمه

89

جداول و نمودارها

الف ویژگیهای توصیفی دختران

90

ب) یافته های

125

فصل پنجم

تبیین آماری یافته های

146

بحث و نتیجه گیری

153

مشکلات و محدودیتهای تحقیق

154

پیشنهادات

155

منابع فارسی

157

منابع انگلیسی

161خرید فایللینک منبع :تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس مخاف و فشارها در افزایش فرار دختران از خانه

تحقیق-و-پژوهش-علل-و-عوامل-خانوادگی--و-ارتباط-با-جنس-مخاف-و-فشارها ... mfile.cero.ir/tag-تحقیق-و-پژوهش-علل-و-عوامل-خانوادگی--و-ارتباط-با-جنس-مخاف-و-فشارها-در-افزایش-فرار-دختران-از-خانه.aspx‏ - ذخیره شده محصولاتی که دارای عبارت 'تحقیق-و-پژوهش-علل-و-عوامل-خانوادگی--و-ارتباط-با-جنس- مخاف-و-فشارها-در-افزایش-فرار-دختران-از-خانه' هستند. تحقیق و پژوهش علل و عوامل ... تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس مخاف و فشارها در ... mfile.cero.ir/product-323392-تحقیق-و-پژوهش-علل-و-عوامل-خانوادگی--و-ارتباط-با-جن.aspx‏ - ذخیره شده تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس مخاف و فشارها در افزایش فرار دختران از خانه. مقدمه. انسان در طول تاریخ از انواع انحراف ها و آسیب های اجتماعی و روانی ... خرید فایل( تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس مخاف ... easypaper.toniarticle.com/fullmgl/ppt655.html‏ - ذخیره شده خرید فایل( تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس مخاف و فشارها در افزایش فرار دختران از خانه). دسامبر 6th, 2016 بدون دیدگاه. امیدواریم از خرید خود بهره ... دانلود تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس مخاف و ... shamoparvanm.parsinblog.com/post/565‏ - ذخیره شده دانلود تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس مخاف و فشارها در افزایش فرار دختران از خانه - خرید آنلاین و دریافت. 2016-12-21. 12:38: مریم. نظر بدهید. دریافت فایل تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس ... nabfile.parsinblog.com/post/1447‏ - ذخیره شده 2 ژانویه 2017 ... دریافت فایل تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس مخاف و فشارها در افزایش فرار دختران از خانه - پرداخت و دانلود آنی. 2017-01-02. دانلود (تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس مخاف و ... paperstant.ir/دانلود-تحقیق-و-پژوهش-علل-و-عوامل-خانواد/‏ - ذخیره شده 6 روز پیش ... به صفحه دانلود فایل(تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس مخاف و فشارها در افزایش فرار دختران از خانه)خوش آمدید برای دانلود به ادامه ... برترین پکیج تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس ... www.sarvoptdl.ir/file8184.html‏ - ذخیره شده برترین پکیج تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس مخاف و فشارها در افزایش فرار دختران از خانه – دانلود فایل. جولای 30th, 2016 بدون دیدگاه. از حضور ... دانلود تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس مخاف و ... www.uniarcpapert.ir/article647.html‏ - ذخیره شده 1 ژانویه 2017 ... دانلود تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس مخاف و فشارها در افزایش فرار دختران از خانه -کامل و جامع. بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش ... فروش فایل تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس مخاف ... 5q9b42.hanipaper.ir/‏ - ذخیره شده فروش فایل تحقیق و پژوهش علل و عوامل خانوادگی و ارتباط با جنس مخاف و فشارها در افزایش فرار دختران از خانه. [PDF] ﺗﺤﻘﯿﻖ و ﭘﮋوﻫﺶ ﻋﻠﻞ و ﻋﻮاﻣﻞ ﺧﺎﻧﻮادﮔﯽ و ارﺗﺒﺎط ﺑﺎ ﺟﻨﺲ ﻣﺨﺎف و ﻓﺸﺎرﻫﺎ در اﻓﺰاﯾﺶ articlenetwork.ir/pdf=38880‏ - ذخیره شده 16 دسامبر 2016 ... ﺗﻌﺪاد ﺻﻔﺤﺎت ﻓﺎﯾﻞ: 161. ﺗﺤﻘﯿﻖ و ﭘﮋوﻫﺶ ﻋﻠﻞ و ﻋﻮاﻣﻞ ﺧﺎﻧﻮادﮔﯽ و ارﺗﺒﺎط ﺑﺎ. ﺟﻨﺲ ﻣﺨﺎف و ﻓﺸﺎرﻫﺎ در اﻓﺰاﯾﺶ ﻓﺮار دﺧﺘﺮان از ﺧﺎﻧﻪ. ﻣﻘﺪﻣﻪ. اﻧﺴﺎن در ﻃﻮل ﺗﺎرﯾﺦ از اﻧﻮاع اﻧﺤﺮاف ﻫﺎ و آﺳﯿﺐ ﻫﺎی.
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 01:43 | چاپ مطلب