X
تبلیغات
رایتل

ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

کار‏آفرینی پیتزا

کار‏آفرینی پیتزا

1مقدمه وبیان موضوع

انسان برابر تامین انرژی بدن نیاز به غذا دارد وبرای فعالیت روزمره خود باید از تغذیه ای سالم برخوردار باشد که این امر بدون مصرف خوراکی‌ها امکان پذیر نمی باشد .

درزمان های قدیم ابتدا قهوه خانه های محلی وجود داشت که در آن چای وقلیان و غذاهای سنتی وجود داشت وبعد از گذشت زمان وتغییر فرهنگ تغذیه ونیز پیدایش غذاهای متنوع قهوه خانه ها جای خود را به اغذیه فروشی ها که امروزه شما مشاهده می کنید دادند که یکی از این غذاها که در واقع از کشور دیگر وارد ایران شده ودر اغذیه فروشی ها یافت می شود پیتزا می باشد ومکانی را که برای تهیه پیتزا فعالیت می کند تا این غذا را تهیه کند اصطلاحا با نام پیتیزا فروشی می باشد پیتزا فروشی که امروزه از رشد زیادی برخوردار بوده ودارای سود زیادی می باشد تصمیم گرفته شد تا در مورد آن پروژه ای در نظر گرفته شود .

1-2 اهداف کلی ( کلان )

از جمله اهدافی که سبب انتخاب چنین پروژه ای گردید کسب اطلاعاتی در مورد این شغل بود از جمله این اطلاعات می توان به موارد زیر اشاره نمود .

کسب اطلاعات در مورد درآمد این شغل که از نظر عموم مردم شغل پردرآمدی است .

کسب اطلاعات از نحوه آماده سازی غذای معروف آن یعنی پیتیزا

کسب اطلاعات از چگونگی تشکیل یک چنین مکان هایی توسط صاحبان آن ها کسب اطلاعات در مورد چگونگی تقسیم هزینه مواد مورد نیاز بین قسمت های مختلف .

1-3 اهداف جزئی ( خرد )

از جمله اهدافی که باعث انتخاب این پروژه گردید موارد ذیل است :

میزان درآمد : فهمیدن چگونگی کسب درآمد ومیزان آن یکی از دلایلی بود که باعث شد این موضوع مورد بررسی قرار گیرد . در نظر مردم این شغل از درآمد خوبی برخوردار است به دلیل محبوبیت این غذا بین مردم ومراجعه مناسب از سوی مردم باعث شده تا درنظر مردم به عنوان شغلی یاد شود که از در آمد خوبی برخوردار است که این دلیل بر ای ما کافی بود تا آن را مورد بررسی قرار دهیم .

نحوه آماده سازی غذا : دانستن در مورد طرز آماده سازی این غذا ( پتیزا ) به دلیل جذابیت وتنوع مواد موجود در آن ویاد گرفتن تهیه آن یکی دیگر از دلایل بود .

چگونگی تشکیل آن : چگونگی تشکیل وایجاد این شغل توسط صاحبان آن ازنظر سرمایه اولیه که برای شروع کار لازم است وتهیه مکان آن که مهمترین قسمت در ایجاد آن است .

چگونگی تقسیم هزینه مواد مورد نیاز قسمت ها : چگونگی تقسیم هزینه مورد نیاز برای آماده سازی غذا بین قسمت های مختلف که هر یک از دیگر قسمت ها مجزا می باشند کار مشکلی است وکسب اطلاعات در مورد این روش تقسیم باید خیلی جالب وکار آمد باشد که در آینده مورد استفاده قرار گیرد.

1-4 اهداف سازمان

اهداف اصلی سازمان کسب سود وگسترش شعبه هایی در نقاط مختلف کرج می باشد .خرید فایللینک منبع :کار‏آفرینی پیتزا

تصاویر برای کارآفرینی پیتزا پاورپوینت طرح کارآفرینی پیتزا قیفی - فایلود fiload.ir/product/13682/پاورپوینت...کارآفرینی-پیتزا.../483‏ - ذخیره شده پاورپوینت طرح کارآفرینی پیتزا قیفی. پاورپوینت طرح توجیهی پیتزا قیفی در قالب 32 اسلاید، بخشی از متن: پیتزای قیفی برای اولین بار در سال 2006 در ... [PDF] طرح کارآفرینی پیتزا قیفی - اِی‌اِم‌پی! amparticle.tk/pdf/.../60840-طرح-کارآفرینی-پیتزا-قیفی.pdf‏ - ذخیره شده ﻃﺮح ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ ﭘﯿﺘﺰا ﻗﯿﻔﯽ by Unknown Anonymous Canonical URL. ﻓﺮﻣﺖ ﻓﺎﯾﻞ داﻧﻠﻮدی: ppt. ﻓﺮﻣﺖ ﻓﺎﯾﻞ اﺻﻠﯽ: ppt. ﺗﻌﺪاد ﺻﻔﺤﺎت: 32. ﺣﺠﻢ ﻓﺎﯾﻞ: 5,632 ﮐﯿﻠﻮﺑﺎﯾﺖ. ﭘﺎورﭘﻮﯾﻨﺖ ﻃﺮح ﺗﻮﺟﯿﻬﯽ ﭘﯿﺘﺰا ﻗﯿﻔﯽ ... [PDF] PDF—پاورپوینت طرح کارآفرینی پیتزا قیفی amparticle.tk/.../34114-پاورپوینت-طرح-کارآفرینی-پیتزا-قیفی.pdf‏ - ذخیره شده ﭘﺎورﭘﻮﯾﻨﺖ ﻃﺮح ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ ﭘﯿﺘﺰا ﻗﯿﻔﯽ by AMP Article. ﻓﺮﻣﺖ ﻓﺎﯾﻞ داﻧﻠﻮدی: ppt. ﻓﺮﻣﺖ ﻓﺎﯾﻞ اﺻﻠﯽ: ppt. ﺗﻌﺪاد ﺻﻔﺤﺎت: 32. ﺣﺠﻢ ﻓﺎﯾﻞ: 5,632 ﮐﯿﻠﻮﺑﺎﯾﺖ. ﭘﺎورﭘﻮﯾﻨﺖ ﻃﺮح ﺗﻮﺟﯿﻬﯽ ﭘﯿﺘﺰا ﻗﯿﻔﯽ در ﻗﺎﻟﺐ 32 اﺳﻼﯾﺪ، ﺑﺨﺸﯽ ... کارآفرینی کارگاه تولید خمیر پیتزا - دانلود مقاله mag-iran.com/کارآفرینی-کارگاه-تولید-خمیر-پیتزا.htm‏ - ذخیره شده - مشابه در این طرح به بررسی کارگاه تولید خمیر پیتزا پرداخته شده است ، برای بررسی طرح از روش های آماری و اقتصادی و برآورد های مالی استفاده شده است ، این طرح شامل چهار ... طرح کارآفرینی پیتزا قیفی | دیکتوم! dictum.ir/html/9745-طرح-کارآفرینی-پیتزا-قیفی.html‏ - ذخیره شده 28 آگوست 2016 ... بخشی از متن: پیتزای قیفی برای اولین بار در سال 2006 در کشور ایتالیا ارائه گردید.این نوع پیتزا به سرعت با استقبال بی نظیری رو برو ... پاورپوینت طرح کارآفرینی پیتزا قیفی - دانلود فایلهای مفید mofidnet.blogsky.com/1395/06/15/post-6940/‏ - ذخیره شده 5 سپتامبر 2016 ... پاورپوینت-طرح-کارآفرینی-پیتزا-قیفی پاورپوینت طرح توجیهی پیتزا قیفی در قالب 32 اسلاید، بخشی از متن: پیتزای قیفی برای اولین بار در ... دانلود کارآفرینی پیتزا فروشی - خانه www.irandac.com/768/دانلود-کارآفرینی-پیتزا-فروشی‏ فهرست مطالب فصل اول : کلیات 1-1 مقدمه و بیان موضوع 1-2 اهداف کلی (کلان) 1-3 اهداف جزئی (خرد) 1-4 اهداف سازمان انگیزه 1-6 اهمیت موضوع 1-7 محدودیت مکانی 1-8 محدودیت ... دانلود پروژه کارآفرینی پیتزا www.a00b.com/pd/242/‏ دانلود پروژه کارآفرینی , طرح توجیهی , پروژه کارآفرینی رایگان , از جمله اهدافی که سبب انتخاب چنین پروژه ای گردید کسب اطلاعاتی در مورد این شغل بود از جمله این ... پاورپوینت طرح کارآفرینی پیتزا قیفی sample-queries.ir/.../40044—پاورپوینت-طرح-کارآفرینی-پیتزا-قیفی.html‏ - ذخیره شده 13 سپتامبر 2016 ... چکیده کوتاه: پاورپوینت طرح توجیهی پیتزا قیفی در قالب 32 اسلاید، بخشی از متن : پیتزای قیفی برای اولین بار در سال 2006 در کشور ایتالیا ...
برچسب‌ها: کار‏آفرینی، پیتزا
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 01:39 | چاپ مطلب