X
تبلیغات
رایتل

ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

کارآفرینی کشاورزی

کارآفرینی کشاورزی

قسمتی از متن:

مقدمه

فرایند تدوین استاندارد های حسابداری فرایندی مستمر و پویاست که در واکنش به تغییر تغییر شرایط وتحولات محیط داخلی وبین المللی با هدف ارتقای شفافیت گزارشگری مالی تغببر و تجدید نظر در استاندارد های موجود یا تدوین استاندارد های جدید را ایجاب مکند در این فرایند یکی از سیاست های اصلی سازمان حسابرسی

استفاده از استاندارد حسابداری با درنظر گرفتن شرایط داخلی کشور است

دامنه کاربرد

1 . کاربرد این استاندارد در حسابداری موارد زیر الزامی است

مشروط بر اینکه به فعالیت کشاورزی مربوط باشد

الف.داراییهای زیستی

ب .تولید کشاورزی در زمان برداشت

و رد موارد زیر کاربرد ندارد

الف.زمین مربوط به فعالیت کشاورزی

ب .داراییهای نامشهود مربوط به فعالیت کشاورزی

3 .این استاندارد درمورد تولید کشاورزی یعنی محصول برداشت شده از داراییهای زیستی واحد تجاری تنهادر زمان برداشت کاربرد دارد .

مربوط خواهد بود.این استاندارد به فراوری محصولات کشاورزی بعد از زمان برداشت مربوط نمی شود ؛برای مثال،فرایند فراوری انگور تا سرکه توسط باغدار پرورش دهنده انگور مشمول این استاندارد نیست.

5 . اصطلاحات ذیل در این استاندارد با معانی مشخص شده زیر به کار رفته است

*فعالیت کشاورزی عبارت است از مدیریت بر دگردیسی داراییهای زیستی برای فروش،تبدیل به تولید کشاورزی یا افزایش داراییهای زیستی.

*دگر دیسی شامل فرایندهای رشد،تحلیل،تولید و تولید مثل است که به تغییرات کیفی یا کمی دارایی زیستی می انجامد.

*دارایی زیستی عبارت است از حیوان یا گیاه زنده.

*تولید کشاورزی عبارت است از محصول برداشت شده از داراییهای زیستی واحد تجاری.

*گروهی از داراییهای زیستی عبارت است از مجموعه حیوانات یا گیاهان زنده مشابه.



خرید فایل



لینک منبع :کارآفرینی کشاورزی

کارآفرینی در کشاورزی jead.gau.ac.ir/‏ - ذخیره شده - مشابه به نشریه علمی - ترویجی کارافرینی در کشاورزی خوش امدید. دریافت رتبه علمی ترویجی. بر اساس نامه شماره 3/18/168330 مورخ 1394/8/16 کمیسیون محترم بررسی ... کارآفرینی در کشاورزی چالشها و راهکارها - آفتاب www.aftabir.com/.../کارآفرینی-در-کشاورزی-چالشها-و-راهکارها‏ - ذخیره شده - مشابه 16 آوریل 2008 ... سوالی که مطرح می شود این است که موانع تحقق کارآفرینی در آموزش عالی کشاورزی ما کدامند؟ آیا راهکارهایی برای رفع این موانع وجود دارند؟ مطالعه حاضر با ... پژوهشنامه کارآفرینی و کشاورزی jea.sanru.ac.ir/‏ - ذخیره شده - مشابه Journal of Entreneurship and Agriculture پژوهشنامه کارآفرینی و کشاورزی. اهمیت استارتاپ‌ها در کارآفرینی در بخش کشاورزی | روز آفرین roozafarin.com/اهمیت-استارتاپ‌ها-در-کارآفرینی-در-بخش-کشاورزی‏ - ذخیره شده - مشابه کارآفرینی در بخش کشاورزی می‌تواند فرصت‌های خوبی را نصیب کارآفرینان جوان بکند. نگاهی به تغییرات اخیر این بخش در کشورهای توسعه یافته و صنعتی ... کارآفرینی،راهکاری‌ برای‌ فارغ‌التحصیلان‌ رشته‌‌ کشاورزی www.jobportal.ir/s3/Default.aspx?ID=9_2_3637_3_1529‏ - ذخیره شده - مشابه 8 دسامبر 2010 ... برآوردهای اعلام شده نشان می‌دهد 25 تا 52 درصد فارغ‌التحصیلان رشته‌های کشاورزی نمی‌توانند جذب بازار کار شوند و این در حالی است که تخمین زده می‌شود ... ۲۱۴ سوژه کارآفرینی در حوزه کشاورزی کشور معرفی شده است ... www.mehrnews.com/.../۲۱۴-سوژه-کارآفرینی-در-حوزه-کشاورزی-کشور-معرفی-شده-است‏ - ذخیره شده - مشابه 5 دسامبر 2015 ... وی با اشاره به این که دانشگاه ها هم طی این سال ها در کارآفرینی به ویژه در حوزه کشاورزی غفلت داشته اند، گفت: در حال حاضر ۳۴ درصد مشاغل کشور در ... کارآفرینی که با 1 میلیون تومان میلیاردر شد! - صراط www.seratnews.ir/.../کارآفرینی-که-با-1-میلیون-تومان-میلیاردر-شد‏ - ذخیره شده - مشابه 22 سپتامبر 2015 ... پای حرف‌های یک مهندس کشاورزی نشستیم که ۱۰ سال پیش با یک‌میلیون تومان سرمایه شروع کرد و اکنون با ۵ سالن فعال تولید قارچ و ۲ سالن در حال ... آشنایی با کارآفرینی در کشاورزی(بقلم مهندس سلجوقی ) karafarin24.com/آشنایی-با-کارآفرینی-در-کشاورزیبقلم-مه/‏ - ذخیره شده - مشابه 27 دسامبر 2013 ... سلسله گفتار کارآفرینی در بخش کشاورزی آشنایی با کارآفرینی در کشاورزی بقلم مهندس خسرو سلجوقی کارافرین24. جهت مشاوره با مهندس خسرو ... magiran.com: نشریه کارآفرینی در کشاورزی، www.magiran.com/magtoc.asp?mgID=7183‏ - ذخیره شده - مشابه نشریه کارآفرینی در کشاورزی فصلنامه دارای رتبه علمی - ترویجی (کشاورزی) به زبان فارسی - انگلیسی سال سوم، شماره 2، تابستان 1395 ... دانلود (کارآفرینی کشاورزی) 9yxvdo.radikaldl.ir/‏ - ذخیره شده امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید اینک شما با جستجوی ((کارآفرینی کشاورزی)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -کارآفرینی کشاورزی- ...
برچسب‌ها: کارآفرینی، کشاورزی
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 01:38 | چاپ مطلب