X
تبلیغات
رایتل

ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل

کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل

مقدمه

شرکت ایران خودرو دیزل ، بزرگترین تولید کننده اتوبوس های شهری و بین شهری در ایران با مساحت 70 هکتار و اشتغال 6000 نفر نیروی انسانی ، تولید کننده انواع اتوبوس ، کامیون ، و ... است .

محصولات تولیدی ایران خودرو دیزل در کشور آلمان طراحی شده و خط تولید و پروسس تولید محصولات و همچنین کد قطعات و نقشه های فنی از شرکت آلمانی بنز برگرفته شده است .

با توجه به اینکه BOM مهندسی به عنوان مهمترین Base مهندسی تولید و نیاز به روزآوری و بهنگام سازی آن ، پروژه مان را به بررسی BOM مهندسی و رفع نیازهای هر قسمت به BOM خاص آن قسمت و تدوین فرم هایی برای تدوین بهتر و کاملتر BOM ساختاری و بهبود صنعت های بایگانی و قسمت اسناد و مدارک در هر قسمت و برای هر فرم در جهت بهنگام سازی و کاملتر شدن ضعف های ارتباطی سیستم بین قسمتها شدیم .

1-هدف :

ایجاد یک روش مناسب جهت تهیه BOM پایه برای کلیه محصولات شرکت ایران خودرو دیزل به نحوی که این ساختار پایه برای تهیه کلیه BOM مورد نیاز هر محصول مورد استفاده قرار گیرد و با آنها به ثورت کامل مرتبط بوده و همچنین با کلیه فرایند های تغییرات مهندسی مرتبط باشد و قابلیت بهنگام‌سازی مناسب کلیه اطلاعات مرتبط و همچنین اطلاع رسانی سریع به کاربران را داشته باشد .

2-محدوده اعتبار :

محصولات تولیدی شرکت ایران خودرو دیزل .

3-تعاریف مفاهیم :

در این دستورالعمل منظور از قطعه ، به اختصار همان قطعه / مجموعه / مواد اولیه می باشد .

کلیه عملیات موجود در بندهای این دستورالعمل با این فرض بیان شده که برای کلیه قطعات محصول شماره فنی صادر شده باشد .

1-3-ساختار پایه محصول (BOM ساختاری ) : مجموعه ای از داده های منسجم و به هم پیوسته که نیازهای اطلاعاتی و عملیاتی کاربران را در رابطه با مواد و قطعات محصولات تولیدی شرکت ، محل مصرف مواد در محصول ، ضریب مصرف هر یک از مواد و قطعات بصورت ساختار سلسله مراتبی برآورده می سازد .

2-3-نوع خودرو : کلی ترین تفکیک بین محصولات نهایی شرکت . مثال : ون ، مینی بوس ، اتوبوس ، کشنده ، کامیون و کامیونت .

3-3-گروه خودرو : نام تجاری محصولات نهایی شرکت در سطح پائین تر از نوع . مثلاً گروه آکتروس از نوع کشنده و گروه غزال از نوع ون و گروه LP از نوع کامیونت و یا گروه بین شهری از نوع اتوبوس .

4-3-تیپ خودرو : عبارت است از یک طرح خاص از یک گروه خودرو مثلاً تیپ C-457 از گروه اتوبوس بین شهری .

5-3-مدل خودرو : مدل خودرو دقیقاً به یک محصول خاص با مشخصه‌های منحصر به فرد اشاره می کند . مثلاً مدل 608 از گروه LP از نوع کامیونت و MB140 از نوع وزن در گروه بنز و اتوبوس مدل C-457 با بدنه فایبرگلاس از تیپ C-457 در گروه اتوبوس بین شهری از نوع اتوبوس . هنگامی که یکی از قطعات اساسی در خودرو عوض شود ، مدل خودرو عوض می شود .

6-3-طبقه بندی گروه ها و قطعات : در این طبقه بندی کلیه گروه‌ها و مجموعه‌ها و قطعات محصول در شش طبقه به صورت زیر تعریف می شوند . لازم به ذکر است این طبقه بندی از نظر اهمیت قطعه در محصول می باشد و ربطی به طبقه بندی در ساختار ندارد .

1-6-3-گروه های اصلی قطعات : هر گروه اصلی به عنوان عمده ترین و اولین سطح در تقسیم بندی یک مدل خودرو شامل چند قطعه اساسی می باشد که به صورت گروه عنوان می شود . مثلاً گروه قوای محرکه ، گروه بدنه و شاسی و گروه تزئینات .

2-6-3-قطعه اساسی : قطعه بکار رفته در محصول نهائی که در ساختار خودرو دارای نقش اساسی و تعیین کننده بوده و با توجه به عملکرد و همچنین میزان ارتباط عملکرد و کاربرد به عنوان دومین سطح تقسیم بندی در مورد یک نوع خودرو می باشد.خرید فایللینک منبع :کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل

دانلود کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل -کامل و جامع 7hbizx.prodownload.site/‏ - ذخیره شده دانلود کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل -کامل و جامع. فروش فایل کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل 36zf5k.abtindls.ir/‏ به صفحه دانلود فایل(کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.شما پس از پرداخت هزینه ای ناچیز فایل{کارآفرینی شرکت ایران خودرو ... دانلود کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل - خرید آنلاین و دریافت shamoparvanm.meeblog.ir/post/375‏ - ذخیره شده 19 دسامبر 2016 ... به صفحه دانلود فایل(کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.شما پس از پرداخت هزینه ای ناچیز فایل{کارآفرینی ... فروش فایل کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل — نسیم پروجکت nasim.toniarticle.com/dlkade/y182‏ - ذخیره شده 2 دسامبر 2016 ... با سلام،محصول دانلودی +{{کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات ... دانلود فایل ( کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل) 5aule9.nikansefile.ir/‏ - ذخیره شده محقق گرامی،شما با جستجوی کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل)شما را در رسیدن به اهدافتان ... برترین فایل کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل 265od2.barfindl.ir/‏ - ذخیره شده لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید برترین فایل کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل | نگین پروژه neginproj3.ir/post-15433.html‏ - ذخیره شده 6 دسامبر 2016 ... کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدید دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل ... دانلود (کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل) – رویال دانلود royadl3nter.ir/?p=3421‏ - ذخیره شده 27 نوامبر 2016 ... بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدید اینک شما با جستجوی ((کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -کارآفرینی شرکت ... برترین فایل کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل – یونیک مقاله www.uniarcpapert.ir/article3631.html‏ - ذخیره شده 3 ژانویه 2017 ... هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل_خوش امدید. امیدوارم بهره کافی را از کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل ببرید. فروش دانلودی کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل 3e8mac.sarvdlc.com/‏ - ذخیره شده امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید به صفحه دانلود فایل(کارآفرینی شرکت ایران خودرو دیزل)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 01:33 | چاپ مطلب