X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری

کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری

مقدمه

بافندگی حلقوی روشی از تهیه‎ی پارچه است. که در این روش، با خمیده کردن طولی از نخ به شکل حلقه، و عبور حلقه‎ها از داخل یکدیگر با شیوه‎های مختلف، پارچه تولید می‎شود. هنر بافتنی دستی و اتصال و درگیری نخ‎ها با یکدیگر از هنرهای بسیار قدیمی است که به قرن‎ها قبل از میلاد مسیح باز می‎گردد. آثار به دست آمده در مصر که متعلق به قرن پنجم قبل از میلاد می‎باشد، پیشرفته بودن این هنر دستی را، در آن زمان، نشان می‎دهد.

اولین دستگاه بافندگی حلقوی پودی را در سال 1589، شخصی به نام ویلیام‎لی[1] در انگلستان اختراع کرد. سرعت این دستگاه ده برابر بیش‎تر از سرعت تولید بافت با روش بافتنی دستی بود. اختراع این دستگاه باعث پیشرفت و تکامل بافندگی حلقوی شد. ساخت اولین دستگاه بافندگی حلقوی تاری نیز در سال 1775 انجام گرفت.

صنعت بافندگی حلقوی به دو قسمت مجزای بافندگی حلقوی تاری و بافندگی حلقوی پودی تقسیم شده است. سازندگان ماشین‎آلات نیز هر یک، فناوری خاص خود را دارند و غالباً خصوصیات بافت‎ها و موارد مصرف تولیدات آن‎ها نیز با هم متفاوت است.

در بخش بافندگی حلقوی پودی، در این کتاب، سعی شده است هنرجویان عزیز با اصول اولیه‎ی بافندگی حلقوی پودی آشنا شوند. لذا در مورد هر یک،‌ توضیحات مختصری به شرح زیر داده شده است.

در فصل اول: تعاریف بافندگی حلقوی پودی و تاری، تفاوت و مصارف هر یک، تعاریف اصطلاحات متداول، انواع سوزن، انواع حلقه و چگونگی تشکیل هر یک توسط سوزن‎ زبانه‎دار در ماشین‎های حلقوی ارائه شده است.

و فصل دوم به معرفی انواع ماشین‎های بافندگی حلقوی پودی و توضیح مختصری راجع به هر یک، عوامل اصلی بافت، عملیات بافندگی، بافت‎های پایه و محاسبه‎ی تولید و وزن اختصاص یافته است.[1] - William Leeخرید فایللینک منبع :کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری

تصاویر برای کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری پروژه کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری | فروشگاه آسان پروجکت www.asanproject.ir/بافندگی-حلقوی-پودی-و-تاری/‏ - ذخیره شده مقدمه. بافندگی حلقوی روشی از تهیه ی پارچه است. که در این روش، با خمیده کردن طولی از نخ به شکل حلقه، و عبور حلقه ها از داخل یکدیگر با شیوه های مختلف، پارچه تولید ... کاملترین فایل کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری – سارا دانلود saradl.toniarticle.com/?p=328‏ - ذخیره شده 30 نوامبر 2016 ... ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیم عنوان محصول دانلودی:کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری یکی از بهترین فایل ها در این موضوع ... خرید آنلاین کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری – مقاله ستان paperstant.ir/خرید-آنلاین-کارآفرینی-بافندگی-حلقوی-پ/‏ - ذخیره شده 4 ژانویه 2017 ... مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد و پس از تلاشهای مستمر همکاران فایل مارکت مجموعه کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری ... دانلود کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری -کامل و جامع | سرو دانلود www.sarvoptdl.ir/file3292.html‏ - ذخیره شده 13 جولای 2016 ... با سلام،محصول دانلودی +{{کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه ... فروش فایل کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری 7uqoew.hanipaper.ir/‏ - ذخیره شده فروش فایل کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری. دانلود (کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری) 8jek41.radikaldl.ir/‏ ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیم اینک شما با جستجوی ((کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -کارآفرینی بافندگی ... دانلود کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری - خرید آنلاین و دریافت 7h7pcy.nikandlc.ir/‏ - ذخیره شده دانلود کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری - خرید آنلاین و دریافت. خرید فایل( کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری) | نگین پروژه neginproj3.ir/post-7688.html‏ - ذخیره شده خرید فایل( کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری). دسامبر 1st, 2016 بدون دیدگاه. دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدید. با سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه ... دانلود کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری -کامل و جامع | نوین مقاله www.novinmgali.ir/?p=405‏ - ذخیره شده 1 نوامبر 2016 ... سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| کارآفرینی بافندگی حلقوی پودی و تاری || روی دکمه ادامه ...
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 01:29 | چاپ مطلب