X
تبلیغات
رایتل

ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

کارافرینی تولید الیاف مصنوعی صنایع پتروشیمی ایران

کارافرینی تولید الیاف مصنوعی - صنایع پتروشیمی ایران

مقدمه

همانطوریکه استحضار دارید الیاف مصنوعی یکی از کالاهای ضروری در جامعه می باشد و در دنیا به عنوان یکی از کالاهای استراتژیک محسوب می شود. با توجه به این دیدگاه دولت و بخش خصوصی صنایع در فکر احداث واحدهای تولید الیاف مصنوعی می باشند و طرح فوق جزء یکی از طرحهای اولویت دار وزارت صنایع و معادن جهت مصرفی به بانکهای عامل می باشد. قبل از هر چیز لازم است تا روند رو به رشد صنایع پتروشیمی ایران را از زبان آقای مهندس نعمت زاده مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایران در همایش اخیر رسانه و اقتصاد به شرح زیر بازگو نماییم.

1- تولید محصولات پتروشیمی در سال 82

9 میلیون تن

- تولید محصولات پتروشیمی در سال 83

14 میلون تن

- تولید محصولات پتروشیمی در سال 85

25 میلیون تن

2- سهم صادرات محصولات پتروشیمی ایران در خاورمیانه در سال 80

9%

- سهم صادرات محصولات پتروشیمی ایران در خاورمیانه در سال 83

13%

- سهم صادرات محصولات پتروشیمی ایران در خاورمیانه در سال 85

30%

3- سهم صادرات محصولات پتروشیمی ایران در صادرات جهانی در سال 81

7%

- سهم صادرات محصولات پتروشیمی ایران در صادرات جهانی در سال 85

با توجه به حجم سرمایه گذاریهایی که در بخش پتروشیمی کشور شده، سرمایه گذاری در بخش صنایع پائین دستی نیز جزو ضروریات لاینفک این بخش بوده و و ارزش افزوده محصول را تا حدودی افزایش داده و در ضمن به مشکل استنسال نیز کمک های زیادی خواهد کرد. سهامداران این شرکت نیز در راستای چنین توجیهاتی اقدام به تأسیس واحد تولید الیاف مصنوعی نموده اند که جز صنایع پایین دسای پتروشیمی بوده و با توجه به اینکه این نوع محصول تا به حال در ایران تولید ندشه و تولید آن بخصوص در صنایع بهداشتی کشور از رشد قابل قبولی برخوردار خواهد بود لذا بر آن شدین تا با استفاده از تکنولوژی جدید (Bicom Ponent-Fiber – الیاف دو جزئی) و به دلیل کارآیی اقتصالدی آن همراه با کاهش هزینه ها و ارائه کیفیت بالاتر در محصولات تولید و نهایی و هم چنین تولید محصولات جدید که بسیار نیز مورد توجه قرار گرفته است گامی بلند در جهت رشد و شکوفایی صنایع بهداشتی و پزشکی این مرز و بوم برداشته باشیم استفاده از الیاف دو جزئی در تولید ملحفه های بیمارستانی و پارچه های یکبار مصرف جهت پوشک و نوار و صنایع اتومبیل و سایر صنایع دارای مزیتهایی می باشد که بطور مثال با بحث تولید لایه روی پوشک بچه و نوار بهداشتی تا چند سال قبل از الیاف صددرصد پلی پروپیلن در جهان استفاده می شد ولی در حال حاضر الیاف دو جزئی جایگزین آن گشته زیرا با توجه به اینکه الیاف دو جزئی پلی استر و پلی اتیلن PET/PE (مغزلیف پلی استر بوده و قشر خارجی لیف پلی اتیلن می باشد) دارای مزیت هایی که در زیر تشریح شده نسبت به لیف صددرصد پلی پروپیلن دارد.

3%
خرید فایللینک منبع :کارافرینی تولید الیاف مصنوعی صنایع پتروشیمی ایران

کارافرینی تولید الیاف مصنوعی - صنایع پتروشیمی ایران : پارسا فایل parsafile.parsinblog.com/post/1484‏ - ذخیره شده 1 ژانویه 2017 ... محقق گرامی،شما با جستجوی کارافرینی تولید الیاف مصنوعی - صنایع پتروشیمی ایران وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(کارافرینی تولید ... فروش دانلودی کارافرینی تولید الیاف مصنوعی – صنایع پتروشیمی ... 123paper.xyz/article-3125.html‏ - ذخیره شده 12 دسامبر 2016 ... شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد نام محصول دانلودی: کارافرینی تولید الیاف مصنوعی – صنایع پتروشیمی ایران دانلود کارافرینی تولید الیاف مصنوعی - صنایع پتروشیمی ایران -کامل ... toranjekhayal.meeblog.ir/post/1319‏ - ذخیره شده دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدید با سلام،محصول دانلودی +{{کارافرینی تولید الیاف مصنوعی - صنایع پتروشیمی ایران}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد. کاملترین فایل کارافرینی تولید الیاف مصنوعی - صنایع پتروشیمی ... 4mf9if.pptstant.ir/‏ - ذخیره شده کاملترین فایل کارافرینی تولید الیاف مصنوعی - صنایع پتروشیمی ایران. کارافرینی تولید الیاف مصنوعی - صنایع پتروشیمی ایران mfile.cero.ir/product-323345-کارافرینی-تولید-الیاف-مصنوعی--صنایع-پتروشیمی-ایران.aspx‏ - ذخیره شده حجم فایل: 29 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 27. کارافرینی تولید الیاف مصنوعی صنایع پتروشیمی ایران. کارافرینی تولید الیاف مصنوعی - صنایع پتروشیمی ... خرید و دانلود کارافرینی تولید الیاف مصنوعی - صنایع پتروشیمی ایران 18bctb.hanipaper.ir/‏ - ذخیره شده خرید و دانلود کارافرینی تولید الیاف مصنوعی - صنایع پتروشیمی ایران. کارافرینی تولید الیاف مصنوعی – صنایع پتروشیمی ایران | تحقیق ... www.risearticle.ir/download/1515‏ - ذخیره شده 24 ا کتبر 2016 ... محقق گرامی،شما با جستجوی کارافرینی تولید الیاف مصنوعی – صنایع پتروشیمی ایران وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(کارافرینی تولید ... کارافرینی تولید الیاف مصنوعی – صنایع پتروشیمی ایران | نگین ... neginproj3.ir/post-737.html‏ - ذخیره شده 26 نوامبر 2016 ... اینک شما با جستجوی ((کارافرینی تولید الیاف مصنوعی – صنایع پتروشیمی ایران )) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -کارافرینی تولید الیاف ... برترین پکیج کارافرینی تولید الیاف مصنوعی – صنایع پتروشیمی ... www.sarvoptdl.ir/file9540.html‏ - ذخیره شده 4 آگوست 2016 ... سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. عنوان محصول دانلودی:کارافرینی تولید الیاف مصنوعی – صنایع پتروشیمی ایران یکی از بهترین فایل ها در این موضوع ... دانلود فایل ( کارافرینی تولید الیاف مصنوعی - صنایع پتروشیمی ایران) 2as6jo.radikaldl.ir/‏ - ذخیره شده دانلود فایل ( کارافرینی تولید الیاف مصنوعی - صنایع پتروشیمی ایران)
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 01:25 | چاپ مطلب