X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی

کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی

پیشگفتار

چند سال قبل از حکومت رضاخان در زمانی که مستشاران نظامی سوئدی در ایران بودند در اداره نظمیه آن روز شعبه ای به نام تامین عبور و مرور تاسیس گردیداین شعبه در ضلع چپ خیابان باب همایون با 20 افسر و درجه درا یونیفرم پوش که وظیفه آن نظم و ترتیب 500 ارابه و درشکه که جزو وسایل نقلیه آن روز تهران بود تشکیل شدمامورین موظف بودند درشکه هایی را که بر خلاف نظامنامه ، چراغ فنر و صندلی نداشتند از کار باز دارند . در ضمن طبق نظامنامه رانندگان درشکه های عمومی باید دارای نشان و تصدیق باشند و این تصدیق حتما باید ممهور به مهر و امضا رئیس شعبه تامین عبور و مرور باشد چهار سال بعد برای اولین بار اتومبیل هایی از نوع سواری فورد و چند دستگاه اتوبوس با اطاق های فابریکی از نوع شورولت وارد تهران شد . در زمان حکومت رضاخان با زیادشدن تعداد اتومبیل شعبه تامین عبور و مرور که زیر نظر نظمیه بود تحت نظر شهربانی آن وقت قرار گرفت. مدتی بعد کمپانی های بزرگ مشغول وارد کردن تعداد زیادی اتوبوس ، اتومبیل باری ، اتومبیل سواری در ایران شدند و این شعبه تبدیل به دایره گشت شد و دو نفر متخصص فرانسوی به نام های پطروس و وایر جهت معاینه اتومبیل و آزمایش رانندگی و دادن گواهینامه به رانندگان استخدام شدند این دو نفر تابلوهایی را که بر گرفته از علائم راهنمایی و رانندگی در خارج از کشور بود نظیر تابلوایست ، آزادی راه ، ممنوعیت راه ، سرعت سیر و توقف را تهیه و به مامورین تعیلم دادند .

مقدمــه :

افزایش جمعیت، رشد شهر نشینی و تمایل به مهاجرت به شهرها موجب رشد بی رویه شهرها شده است و به تبع آن مسافت مسافرت های درون‌شهری شهروندان افزایش یافته و آنان را ناگزیر به استفاده از وسایل نقلیه موتوری نموده است. از دیگر سو، فرسودگی ناوگان محدود حمل و نقل عمومی موجب عدم تمایل افراد به استفاده از این گونه وسایل شده و موجبات استفاده وسیع تر از وسایل نقلیه شخصی را فراهم می‌آورد.

طرح مساله

تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی تلاش شده تا بتوان در حد امکان جان انسانها و بویژه کودکان و سالمندان و افراد ناتوان را نجات داد .

روش تحقیق

این پروژه به بررسی اهمیت آموزشگاه راهنمایی و رانندگی در کشور با جمع آوری و تهیه این پروژه از طریق اداره راهنمایی و رانندگی از آموزشگاه های مختلف ومطالبی از سایتهای اینترنت سئوالاتی از مردم و با بررسی به بخش مالی این طرح و نتیجه گیری از طرح پیشنهادی مورد بررسی و جمع آوری گردد .

فرضیات تحقیق

1- اهمیت اموزشگاه راهنمایی و رانندگی

2- تاثیر افزایش جمعیت بر آموزشگاه راهنمایی و رانندگی

3- میزان درآمد طرح موسس در قبال شهریه افراد

تاریخچه آموزشگاه

این آموزشگاه واقع در شیراز بلوار عدالت جنوبی آخرین ایستگاه عادل آباد انتهای 16متری کوچه طالقانی قراردارد که در تاریخ 1385 به نام آموزشگاه آریا تاسیس شده است .

و ....خرید فایللینک منبع :کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی

پروژه کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی | آفمَس اِتکو ofmas.eteco.ir/پروژه-کارآفرینی-تاسیس-آموزشگاه-راهنم/‏ - ذخیره شده 15 ساعت قبل ... فایل دانلودی با عنوان ((پروژه کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اهداف تحقیقاتتان یاری رساند . پروژه کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی blog.ofmas.ir/product-61855-Entrepreneurship-project-c1.aspx‏ - ذخیره شده پروژه کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی در 34 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. مقدمــه : افزایش جمعیت، رشد شهر نشینی و تمایل به مهاجرت به شهرها ... کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی - مرجع خرید و فروش فایل farafile.ir/.../کارآفرینی-تاسیس-آموزشگاه-راهنمایی-و-رانندگی‏ - ذخیره شده دانلود کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی فرمت فایل: ورد تعداد صفحات: 34. فروش دانلودی کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی – یونیک ... www.uniarcpapert.ir/article8567.html‏ - ذخیره شده 6 روز پیش ... بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدید به صفحه دانلود فایل(کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید. طرح توجیهی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی - فارس مقاله farsmaghale.rozblog.com/.../طرح-توجیهی-تاسیس-آموزشگاه-راهنمایی-و-رانندگی.html‏ - ذخیره شده 1 روز پیش ... طرح مساله تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی تلاش شده تا بتوان در حد امکان ... طرح کارآفرینی تأسیس مورد تایید آموزشگاه های راهنمایی و طرح توجیهی کارآفرینی-تاسیس-آموزشگاه-راهنمایی-و-رانندگی - برترین فایل ها projeha.filenab.com/tag-کارآفرینی-تاسیس-آموزشگاه-راهنمایی-و-رانندگی.aspx‏ - ذخیره شده محصولاتی که دارای عبارت 'کارآفرینی-تاسیس-آموزشگاه-راهنمایی-و-رانندگی' هستند. پروژه کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی · پروژه کارآفرینی تاسیس ... دانلود کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی -کامل و جامع : شمع ... shamoparvanm.parsinblog.com/post/1920‏ - ذخیره شده 21 دسامبر 2016 ... با سلام،محصول دانلودی +{{کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه ... دانلود (پروژه کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی) – فایل و ... www.newfilestant.ir/paper12227.html‏ - ذخیره شده 1 نوامبر 2016 ... شما به صفحه اختصاصی پروژه کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید. دانلود (پروژه کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی) 280wro.nikansefile.ir/‏ - ذخیره شده دانلود (پروژه کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی) خرید فایل( پروژه کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی ... neginproj3.ir/post-6847.html‏ - ذخیره شده 30 نوامبر 2016 ... با سلام،محصول دانلودی +{{پروژه کارآفرینی تاسیس آموزشگاه راهنمایی و رانندگی}}+ آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به ...
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 01:23 | چاپ مطلب