X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف

کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف

مقدمه :

کلیه داراییهای یک واحد تجاری - تولیدی دارای ارزش اقتصادی است و حصول اطمینان از به کارگیری آن طبق هدفهای تعیین شده ، نیازمند طرح ریزی می باشد . مثلاً مهندسین تولید برای استفاده موثر از تسهیلات تولید ، برای کلیه فعالیتهای تولیدی به دقت برنامه ریزی می کنند . یا مدیران سیستم ضوابط عملیاتی را به نحوی تنظیم می کنند که حداکثر استفاده را از سیستم کامپیوتر به عمل آورند و از هر گونه استفاده نابجا از این سیستم جلوگیری نمایند . برخی از داراییها به علت ماهیت یا اهمیت آن مستلزم بذل توجه و اعمال دقت بیشتر مدیریت است . موجودیها ، دارایی دیگری است که نیازمند توجه دقیق مدیریت واحدهای تجاری - تولیدی می باشد .

موجودیها دو ویژگی مهم دارد که این ویژگیها ، بذل توجه خاص و همچنین طرح‌ریزی آن را الزامی می کند . ویژگی اول ، صرف مقدار متنابهی از منابع واحدهای تجاری - تولیدی در موجودیهاست . ویژگی دوم ، گردش موجودیهاست که برخلاف داراییهای غیرجاری به طور مداوم مصرف و مجدداً جایگزین می گردد .

شرکت محصولات کاغذی لطیف در تاریخ 7/3/1364 تأسیس و عملیات اجرایی خود را در اواخر سال 1370 در شهر صنعتی هشتگرد در زمینی به مساحت 65 هزار متر مربع و زیربنای حدود 30 هزار متر مربع و با ظرفیت 15000 تن کاغذ با گراماژ پایین آغاز نمود. و پس از گذشت حدود 5/2 سال در نیمه اول سال 1373 بهره برداری از آن آغاز گردید.

ماشین آلات در چهارچوب قرارداد همکاری فنی و اقتصادی ایران و اتریش با استفاده از ارز فاینانس از شرکت فویت خریداری گردیده و اعتبار آن در تاریخ 5/1/1370 در بانک تجارت گشایش یافته است.

لطیف اولین کارخانه دارای واحد جوهر زدایی (Dinking) در صنایع کاغذ سازی ایران می باشد و قادر است روزنه 60 تن کاغذ باطله را جوهر زدائی نموده و به صورت خمیر اولیه تبدیل و از محل این خمیر انواع محصولات را تهیه نماید.

کارخانه کاغذسازی لطیف با بهره گیری از سیستم پیشرفته PLC، با دارا بودن دو مرکزیت کنترل در سالن کاغذ و سالن جوهر زدایی با بیشترین راندمان نسبت به کنترل تجهیزات کارخانه اقدام نماید. ماشین کاغذ توان تولید انواع کاغذهای بهداشتی و صنعتی را از گراماژ 14 تا 45 گرم بر متر مربع دارا می باشد. تمام کنترل آن به وسیله سیستم PLC انجام گرفته و سیستم پرس آن از دو غلتک پرس جهت آبگیری و صافی کاغذ تشکیل شده و قسمت خشک کننده آن از یک غلتک به قطر 4000 میلی متر از طریق داخل بوسیه بخار گرم و از قسمت بیرون به وسیله هوای گرم کاغذ را خشک می کند. بعد از این مرحله سیستم اتوماتیک اندازه گیری قرار دارد که وزن و رطوبت و ضخامت کاغذ را اندازه گیری نموده و تمام اطلاعات را به وسیله چاپگر موجود در اطاق کنترل می دهد.

انواع محصولات شرکت به شرح زیر می باشد.

ردیف

نوع

ظرفیت در 24 ساعت (به تن)

1

دستمال کاغذی

60

2

حوله کاغذی

60

3

کاغذ بسته بندی میوه

45

4

نسخه دوم ماشین تحریر

50

مشخصات ماشین کاغذ:

1-نوع ماشین:ماشین کاغذ با گراماژ پایین

2-ماشین کاغذ از نوع دیوفوری

3-عرض ماشین 3000 میلی متر

4-عرض کاغذ بدون برش 2760 میلی متر

5-عرض کاغذ مفید 2700 میلی متر

6-سرعت طراحی شده برای ماشین 1400 متر در دقیقه

7-سرعت کار ماشین 1006 متر در دقیقه

8-قطر سیلندر MG4000 میلی متر

شرکت محصلوات کاغذی لطیف از چندین انبار تشکیل شده است.

1-انبار مواد اولیه

2-انبار محصول

3-انبار مواد شیمیایی

4-انبار قطعات فنی

انبار مواد اولیه:کلیه مواد اولیه وخام در این محل جمع آوری شده پس از بررسی و تأیید در جایگاه های مخصوص بسته بندی شده و آماده برای برنامه ریزی تولید می‌باشند.

2-انبار محصول:کلیه محصولات تولید شده در هر روز در انبار محصول چیده و طبقه‌بندی می شوند تا با حواله فروش محصولات بر اساس نوع تولید و درخواست مشتری از انبار خارج شود.خرید فایللینک منبع :کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف

کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف 8iyztg.radikaldl.ir/‏ هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف 6qdbsj.sarvdlc.com/‏ - ذخیره شده هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف | بیتا دانلود سنتر bitappt.farafiledlc.ir/?p=536‏ - ذخیره شده 7 دسامبر 2016 ... کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدید نام محصول دانلودی: کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف درجه کیفی و رضایت از دانلود:عالی. برترین فایل کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف | نگین پروژه neginproj3.ir/post-11503.html‏ - ذخیره شده 4 دسامبر 2016 ... با آرزوی بهترینها برای شما عزیزان محقق گرامی،شما با جستجوی کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف وارد این صفحه شده اید محصول ... فروش فایل کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف – مقاله ستان paperstant.ir/فروش-فایل-کارآفرینی-شرکت-محصولات-کاغذ/‏ - ذخیره شده 6 روز پیش ... به صفحه ی دانلود _کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف ببرید. دانلود فایل ( کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف) 5gmevk.abtindls.ir/‏ دانلود فایل ( کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف) خرید فایل( کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف) 5knf7k.nikandlc.ir/‏ - ذخیره شده لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم با سلام،محصول دانلودی +{{کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب ... دانلود کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف -کامل و جامع – رویال دانلود royadl3nter.ir/?p=4339‏ - ذخیره شده 28 نوامبر 2016 ... از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد عنوان محصول دانلودی:کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی ... فروش فایل کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف – یونیک مقاله www.uniarcpapert.ir/article8925.html‏ - ذخیره شده 4 روز پیش ... اینک شما با جستجوی ((کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف- شده اید. دانلود پروژه کارآفرینی شرکت محصولات کاغذی لطیف - مقالات دانشگاهی article.university/شرکت-محصولات-کاغذی-لطیف/‏ تاریخچه شرکت محصولات کاغذی لطیف مشخصات ماشین کاغذ انبار مواد اولیه انبار مواد شیمیایی انبار قطعات فنی فصل دوم : سیستم کنترل انبار (نظام نظارت بر انبار)
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 01:20 | چاپ مطلب