X
تبلیغات
رایتل

ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

کارآفرین موفق مالاچی میکسون

کارآفرین موفق مالاچی میکسون

قسمتی از متن:

مال میکسون که درآن هنگام معاون بازاریابی بخش محصولات اسکنر سی تی در شرکت تابعه تجهیزات تخصصی جانسون و جانسون بود فراسوی این مشکلات را می‌دید و از این رو کار خود را بر افزایش توان بالقوه تجهیزات پزشکی خانگی متمرکز کرد. با جمع‌آوری گروهی از سرمایه‌گذاران ناحیه کلِولَند، هدایت خرید کلی و تملک شرکت را به عهده گرفت. بودجه آن نیز از ۵/۱ میلیون دلار سرمایه صاحبان سهام و ۵/۶ میلیون دلار بدهی تأمین می‌شد. تأثیر تشویقهای پدر میکسون با بازتابهای ناشی از تربیت وی در محیط زراعی اسپیرو واقع در ایالت اوکلاهما که شهری کوچک بود و افراد رابطه نزدیکی با هم داشتند اعتماد به نفس، اراده قوی و تصمیم راسخ به میکسون بخشید. وی که کنجکاو و باهوش و کتابخوانی سیری ناپذیر بود، یاد گرفت احتمالات زندگی را در نظر گیرد و در مورد هر چیز سوال کند، ریسکهای هوشمندانه‌ کند، در کار خود استوار باشد، و رقیب سرسختی شود. این ویژگیها در کنار مهارتهای رهبری که با چهار سال کار در نیروی دریایی به دست آورده بود تقویت و تکمیل شدند. در واقع در نیروی دریایی بود که آموخت چگونه با شرایط دشوار دست و پنجه نرم کند. «آموخته‌اید که به اهدافتان برسید، حال هر چه می‌خواهد پیش آید… تقریباً شستشوی مغزی شده‌اید که هرگز برای شکست بهانه نیاورید.» در عین حال، آگاهی به تواناییهای ذاتی‌اش و غرور در نیل به بهترینها نیز به ویژگیهای فوق‌ اضافه شد. پس از بازگشت از نیروی دریایی در سال ۱۹۶۶، به دانشگا‌ه هاروارد رفت و در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی به تحصیل پرداخت و در سطح دانشجویان ممتاز کلاس فارغ‌التحصیل شد. ابتدا فروشنده و سپس مدیر شرکت هاریس واقع در کلولند شد و سپس به شرکت اوهیو نوکلیر رفت که از شرکتهای زیرمجموعه شرکت تکنیکِر بود و بعد معاون بازاریابی بخش اسکنر سی تی شد. مال هنگامی‌ که شرکت جانسون و جانسون از اینواکر جدا شد ۳۹ ساله بود.
وی با ۱۰۰۰۰ دلار سرمایه شخصی و ۴۰۰۰۰ دلار قرض از دوستانش در دوم ژانویه ۱۹۸۰، در حالی ‌که ۱۵ درصد سهام شرکت را به خود اختصاص داده بود، اداره شرکت را در دست گرفت. با سرسختی تمام که حاصل کار در نیروی دریایی بود و سگ بولداگ سمبل آن است، اقدام به بازسازی جامع و فوری ساختار اینواکر کرد. خیلی سریع ۱۶ تن از ۱۸ فروشنده مستقیم را عوض کرد چون معتقد بود: «نه جربزه این کار را داشتند و نه ذکاوتش را.» از همه مهم‌تر، مهندسان شرکت را توجیه کرد که کالاهای جدید تولید کنند، و به آنها قبولاند که تنها تولید کالای خوب اهمیت دارد نه چیز دیگر. نبوغ اجرایی با نوآوری کارآفرینی درهم آمیخته بود. با گسترش خط تولید تجهیزات پزشکی خانگی «خرید تک توقفی» را پایه‌گذاری کرد و با زبان بازی، ترغیب، و تخفیفهای زیاد به مشتریان دیرباور فروشش را بالا برد. با حمله سه جانبه شامل احیا، توسعه خدمات/ کالا، و جهت‌گیری شدیداً رقابتی تأثیر خود را بر جای گذاشت و خیلی زود شرکت اینواکر ارزش سهام بازار اِوِرست و جنینگز را به ‌خود اختصاص داد. شرکت اینواکر وزن صندلیهای چرخدار خود را از ۶۰ به ۱۵ پوند رساند، سیستمهای کنترل الکترونیکی و با ریزپردازنده به آن اضافه کرد و در ۳۰ رنگ متنوع و جذاب وارد بازار کرد و افزون بر آنها مدت زمان تولید کالا را نیز تا حد زیادی کاهش داد. سهام بازار صندلیهای چرخدار شرکت اِوِرست و جنینگز از ۸۰ به ۱۸ درصد سقوط کرد.خرید فایللینک منبع :کارآفرین موفق مالاچی میکسون

کارآفرین موفق مالاچی میکسون : ناب فایل - پارسین بلاگ nabfile.parsinblog.com/post/387‏ - ذخیره شده 2 ژانویه 2017 ... شما به صفحه اختصاصی کارآفرین موفق مالاچی میکسون وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه توضیحات بیشتر کلیک کنید. کارآفرین ... مالاچی میکسون، یک کارآفرین موفق - مهمترین اخبار ایران و جهان vista.ir/article/285993/مالاچی-میکسون،-یک-کارآفرین-موفق‏ - ذخیره شده - مشابه مالاچی میکسون، یک کارآفرین موفق خلاقیت، ریسک، و نوآوری در کارآفرینی از ضروریاتی است که هم در شروع تولید کالاها و فعالیتهای کارآفرینانه کاملاً نو، و هم در ... کارآفرین موفق مالاچی میکسون 6pyryu.radikaldl.ir/‏ دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| کارآفرین موفق مالاچی میکسون || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید کارآفرین موفق مالاچی میکسون. مالاچی میکسون کارآفرین موفق - موسسه رشد خلاقیت نوآورن جوان n-javan.com/anjoman/showthread.php?tid=615‏ - ذخیره شده zeynab mostajeran آفلاین. Member *, ارسال‌ها: 50 تاریخ عضویت: Dec 2012 اعتبار: 66. مالاچی میکسون کارآفرین موفق .docx مالاچی میکسون.docx (اندازه: 29.03 KB ... کاملترین فایل کارآفرین موفق مالاچی میکسون 5ia2dw.barfindl.ir/‏ - ذخیره شده به صفحه دانلود فایل(کارآفرین موفق مالاچی میکسون)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.شما پس از پرداخت هزینه ای ناچیز فایل{کارآفرین موفق مالاچی میکسون}را ... خرید آنلاین کارآفرین موفق مالاچی میکسون 5iu9mp.hanipaper.ir/‏ - ذخیره شده محقق گرامی،شما با جستجوی کارآفرین موفق مالاچی میکسون وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(کارآفرین موفق مالاچی میکسون)شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می ... فروش دانلودی کارآفرین موفق مالاچی میکسون – پروژه های دانشجویی و ... project.toniarticle.com/?p=528‏ - ذخیره شده 29 نوامبر 2016 ... با سلام،محصول دانلودی +{{کارآفرین موفق مالاچی میکسون}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل ... دانلود فایل ( کارآفرین موفق مالاچی میکسون) baranritmo.meeblog.ir/post/489‏ - ذخیره شده با سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی کارآفرین موفق مالاچی میکسون وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه توضیحات بیشتر کلیک کنید. فروش دانلودی کارآفرین موفق مالاچی میکسون – یونیک مقاله www.uniarcpapert.ir/article1752.html‏ - ذخیره شده 2 ژانویه 2017 ... با سلام،محصول دانلودی +{{کارآفرین موفق مالاچی میکسون}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل ... کارآفرین موفق مالاچی میکسون 14782e.sarvdlc.com/‏ - ذخیره شده دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| کارآفرین موفق مالاچی میکسون || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید کارآفرین موفق مالاچی میکسون.
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 00:55 | چاپ مطلب