ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با شرایط مرزی دیریکله و نئومان

پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با شرایط مرزی دیریکله و نئومان


بیان مسأله اساسی تحقیق به طور کلی (شامل تشریح مسأله و معرفی آن، بیان جنبه‏های مجهول و مبهم، بیان متغیرهای مربوطه و منظور از تحقیق به صورت مستند) :

در سالهای اخیر، علاقه مندی قابل ملاحظه­ای به معادلات دیفرانسیل جزئی ایجاد شده که ناشی ازکاربردهای متعدد آن در حیطه­های فراوان علم و مهندسی است. پدیده­های مهم در علم فیزیک، سیکلواستاتیک، مکانیک سیالات و تئوری کنترل را می­توان با معادلات دیفرانسیل از مرتبه جزئی توصیف کرد.

چانگ [1]و همکاران به بحث در خصوص وجود و منحصر به فردی راه حلهای دوره ای و شبه دوره ای در مجموعه­ای از معادلات دیفرانسیل جزیی از طریق اپراتورهای کسری پرداخته اند]1[. کاربردهای مختلف حساب دیفرانسیل و انتگرال جزء به جزء، مثل تئوری کنترل،درمرجع یافت می شوند]2[. این کاربردها در علوم بین رشته ای بر ضرورت حساب دیفرانسیل انتگرال جزء به جزء دلالت دارد. سیلوا وگوسلین[2]، عبارات و اصطلاحات ساطع شده از معادلات انرژی دوبعدی را لحاظ کرده­اند]3[. اخیرا ایده­ای ظهور یافته که در آن معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزیی، زمانی و فضایی، از معادله­ی استاندارد دیفرانسیل با مشتقات جزیی بدست می­آیند که از طریق یک مشتق کسری، جایگزین یک مشتق زمانی و یا فضایی می­شود و می­تواند بطور دقیق­تری، مسایل فیزیکی غیر از معادله استاندارد دیفرانسیل با مشتقات جزیی منطبق با آن را توصیف کند. در نتیجه، توجه فراوانی به راه­حل­های معادلات انتشار کسری شده است. از نقطه نظر فیزیکی، این معادله­ی انتشار گرمای کسری از قانون کسری فیک[3] بدست می­اید که جایگزین قانون فیک می­شود، قانونی که توصیف­گر فرایندهای برگردان با حافظه­ی طولانی مدت است]4[.

در این پایان­نامه، ضمن مطالعه­ی ویژگیهای معادله انتشار گرمای کسری دوبعدی، روش عددی مرتبه بالا برای حل معادله گرمای کسری با شرایط مرزی دیریکله و نئومان ارائه شده به بررسی تواناییهای روش ارائه شده و مقایسه آن با روشهای دیگر خواهیم پرداخت.


[1] Chang

[2] Silva and Gosselin

[3] Fickخرید فایللینک منبع :پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با شرایط مرزی دیریکله و نئومان

پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با شرایط مرزی ... mastanehinline.filenab.com/product-66821-پروپوزال-روش-عددی-مرتبه-بالا-برای-معادله-گرمای-کسر.aspx‏ - ذخیره شده قیمت فایل فقط 11,000 تومان. خرید. پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با شرایط مرزی دیریکله و نئومان. بیان مسأله اساسی تحقیق به طور کلی ... پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با شرایط مرزی ... 8yr7hy.sarvdlc.com/‏ - ذخیره شده پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با شرایط مرزی دیریکله و نئومان. پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با شرایط مرزی ... www.novinmgali.ir/?p=10715‏ - ذخیره شده 13 نوامبر 2016 ... برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با شرایط مرزی دیریکله و نئومان || روی دکمه ادامه ... دانلود (پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با ... myarticle.toniarticle.com/maghaleh/t341.html‏ - ذخیره شده 8 دسامبر 2016 ... بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدید عنوان محصول دانلودی:پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با شرایط مرزی دیریکله و نئومان برترین پکیج پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری ... paperstant.ir/برترین-پکیج-پروپوزال-روش-عددی-مرتبه-با/‏ - ذخیره شده 6 روز پیش ... برترین پکیج پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با شرایط مرزی دیریکله و نئومان – دانلود فایل. ما اولین نیستیم ولی بی شک ... دریافت فایل پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری ... www.sarvoptdl.ir/file1950.html‏ - ذخیره شده دریافت فایل پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با شرایط مرزی دیریکله و نئومان – پرداخت و دانلود آنی. جولای 8th, 2016 بدون دیدگاه. شعار همیشگی ... دانلود (پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با ... shamoparvanm.parsinblog.com/post/1553‏ - ذخیره شده 22 دسامبر 2016 ... با سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با شرایط مرزی دیریکله و نئومان وارد ... [PDF] PDF[پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با شرایط ... articlenetwork.ir/pdf=36957‏ - ذخیره شده 20 دسامبر 2016 ... ﺻﻔﺤﻪ 2 2016-12-20 داﻧﻠﻮد ﺷﺪه در ﺗﺎرﯾﺦ ﭘﺮوﭘﻮزال روش ﻋﺪدی ﻣﺮﺗﺒﻪ ﺑﺎﻻ ﺑﺮای ﻣﻌﺎدﻟﻪ ﮔﺮﻣﺎی ﮐﺴﺮی ﺑﺎ ﺷﺮاﯾﻂ ﻣﺮزی دﯾﺮﯾﮑﻠﻪ و ﻧﺌﻮﻣﺎن. ﭼﻜﯿﺪه 1 ﻣﻘﺪﻣﻪ 2 ﻓﺼﻞ اول: ﻛﻠﯿﺎت ﺗﺤﻘﯿﻖ 1-1 ﻣﻘﺪﻣﻪ 4 ... دانلود (پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با ... golbargonasim.ruzfa.ir/post/1170‏ - ذخیره شده با سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با شرایط مرزی دیریکله و نئومان وارد شده اید.برای مشاهده ... پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با شرایط مرزی ... www.searchiarticles.ir/?p=8294‏ - ذخیره شده 24 دسامبر 2016 ... عنوان محصول دانلودی:پروپوزال روش عددی مرتبه بالا برای معادله گرمای کسری با شرایط مرزی دیریکله و نئومان یکی از بهترین فایل ها در این موضوع ...
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 00:42 | چاپ مطلب