X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP

پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP

چکیده

عنوان این پروژه تهیه سایت خبری یک سازمان بر روی وب میباشد.

هدف آن اطلاع رسانی تازه های کامپیوتر و تکنولوژی که هر عضوی توانایی ثبت و مطالعه خبر را دارد میباشد.

در این سایت افراد میتوانند خبرهای مورد نظر خود را مطالعه کنند و اشخاص میتوانند با عضویت در سایت خبرهای مورد نظر خود را گروه بندی نموده و در بانک خبرها ثبت نمایند و افراد بر اساس گروه خبری وارد بخش خبر مورد علاقه خود شده و خبرهای آن گروه را مطالعه نمایند.

تکنولوژی وب در پی برآورده سازی نیازهای گوناگون سیستم های مختلف مبننی بر وب، همچون بانک های اطلاعاتی، می باشد. تکنیک های مختلفی در زمینه رفع این نیازمندیها وجود دارند و بکار گرفته می شوند. این تکنیک ها به دو دسته تکنیک های سمت مشتری و تکنیک های سمت سرویس دهنده تقسیم می شوند.

یکی از تکنیک های سمت سرویس دهنده، ASP می باشد. ASP روش جدیدی جهت ایجاد صفحات پویا با قابلیت دسترسی به اطلاعات می باشد. برای پردازش صفحه ASP از ماشینی به نام WebServer استفاده می شود. این ماشین صفحه ASP را قبل از ارسال، به صفحه HTML معمولی تبدیل می نماید.

در این مستندات ابتدا توضیح مختصری از تکنولوژی های بکارگرفته شده آمده است. در ادامه به معرفی ASP و تشریح کاربرد این تکنیک جهت ایجاد این سایت پرداخته می شود. در پایان رهنمودهایی جهت انتخاب تکنولوژی صحیح ایجاد وب ارائه شده است.

مقدمه

عمومیت اینترنت اهمیت آشنایی با تکنولوژیهای جدید در این زمینه را افزایش داده است. یک برنامه نویس اینترنت در دنیای امروز با انتخاب ها و نکات جدید بسیاری روبرو می باشند که انتخاب تکنولوژی مناسب را مشکل می کند.

ایجاد صفحات وب با ارائه صفحاتی شامل نکات برجسته علمی و تبلیغاتی شروع شد. این صفحات معمولا حاوی اطلاعات کوتاهی به صورت ایستا بودند. تکنیکهای ساده جهت ایجاد این صفحات به کار می رفت. فقط چند سال قبل ساخت صفحات وب به تخصص کمی در مورد کار با زبان ایجاد فرامتن نیازمند بود. این صفحات در ویرایشگرهای متنی ساده ایجاد می شد. ولی با پیشرفت اینترنت و همگانی شدن استفاده از آن، زمینه های اطلاعاتی جدیدی مطرح شد و لزوم پوشش حجم وسیعی از اطلاعات بوجود آمد که تکنیک های اولیه جوابگوی این نیازها نبودند.

توسعه اینترنت در چند سال گذشته از صفحات با محتوای ثابت به سمت صفحات با محتوای پویا حرکت کرده است. این پویایی در هر دو جنبه ایجاد و نمایش صفحات وجود دارد. ایجاد کننده های صفحات وب جهت کاستن عملیات ایجاد و تغییر صفحات به دنبال استفاده از تکنیک هائی جهت ایجاد پویایی صفحات می باشد. در این پروژه به ارائه برخی از این تکنیک ها می پردازیم.

فهرست

چکیده

مقدمه

فصل اول - مقدمه ای بر برنامه های استفاده شده ....................................6

1 – 1 استفاده از بانک اطلاعاتی Access ...............................7

1 – 2 استفاده از سیستم DSN ............................................12

1 – 3 آشنایی با ساختار زبان VBScript ................................13

1 – 4 ارتباط بانک اطلاعاتی و ASP ......................................15

1 – 5 اجرای صفحات ASP ................................................19

1 – 6 آشنایی با ASP .........................................................23

فصل دوم – شرح و ساختار کلی سایت خبری .......................................31
خرید فایللینک منبع :پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP

پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP | مرجع دانلود پایان ... www.payanname.net/پایان-نامه-طراحی-و-ساخت-سایت-خبری-دانشگ/‏ - ذخیره شده - مشابه دانلود متن کامل پایان نامه رشته کامپیوتر - نرم افزار با فرمت ورد word چکیده عنوان این پروژه تهیه سایت خبری یک سازمان بر روی وب میباشد. پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP - بانک فایل filesra.cero.ir/product-323231-پایان-نامه-طراحی-و-ساخت-سایت-خبری-دانشگاه-با-ASP.aspx‏ - ذخیره شده قیمت فایل فقط 10,000 تومان. خرید. پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP. چکیده. عنوان این پروژه تهیه سایت خبری یک سازمان بر روی وب میباشد. دانلود پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP - خرید ... baranritmo.ironiblog.ir/post/1436‏ - ذخیره شده با سلام،محصول دانلودی +{{پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات ... دانلود فایل ( پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP) : ناب ... nabfile.parsinblog.com/post/1564‏ - ذخیره شده 2 ژانویه 2017 ... سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. اینک شما با جستجوی ((پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پایان نامه ... برترین پکیج پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP ... easypaper.toniarticle.com/fullmgl/ppt506.html‏ - ذخیره شده 6 دسامبر 2016 ... شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد اینک شما با جستجوی ((پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP)) وارد ... دریافت فایل پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP ... 8iqj94.pptstant.ir/‏ - ذخیره شده دریافت فایل پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP - پرداخت و دانلود آنی. دانلود پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP wikidir.sellfile.ir/prod-263094-دانلود+پایان+نامه+طراحی+و+ساخت+سایت+خبری+دانشگاه+با+ASP.html‏ - ذخیره شده دانلود متن کامل پایان نامه رشته کامپیوتر – نرم افزار با فرمت ورد word. چکیده. عنوان این پروژه تهیه سایت خبری یک سازمان بر روی وب میباشد. هدف آن اطلاع رسانی تازه ... دریافت فایل پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP ... 7f0jdh.sarvdlc.com/‏ دریافت فایل پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP - پرداخت و دانلود آنی. دانلود پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP - یونی سلس unisells.ir/prod-400965-دانلود+پایان+نامه+طراحی+و+ساخت+سایت+خبری+دانشگاه+با+ASP.html‏ - ذخیره شده دانلود پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP. ... در این سایت افراد میتوانند خبرهای مورد نظر خود را مطالعه کنند و اشخاص میتوانند با عضویت در سایت ... فروش فایل پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP | تینا ... tinarticlevi.ir/?p=1065‏ - ذخیره شده 19 دسامبر 2016 ... بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدید عنوان محصول دانلودی:پایان نامه طراحی و ساخت سایت خبری دانشگاه با ASP یکی از بهترین فایل ها در این موضوع ...
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 00:20 | چاپ مطلب