X
تبلیغات
رایتل

ایران دانلود

لینک دانلود جدیدترین فایلهای کاربردی مجاز

دانلود پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان

در دنیای امروز که رفته رفته تمامی اعمالی که بشر انجام می دهد به صورت مجازی و از طریق اینترنت به منظور سهولت کار انجام می شود ، سایت های اینترنتی خود را به عنوان یکی از نیاز های انسان روز به روز بیشتر پیدا می کنند و هر شرکت ، نهاد ، مجموعه و هر شخصی برای نمایاندن خود به دیگران و گام برداشتن در جهت پیشرفت خویش ، نیازمند در اختیار داشتن وب سایتی می باشد .

امروزه سایت های اینترنتی در حال جایگزین شدن به جای مغازه ها و بازار های فیزیکی و تبلیغات مختلف می باشند چرا که بشر امروزه به درستی معنی وقت طلاست را درک می کند و از تلف کردن وقت در رفت و آمد های مکرر و بی مورد به سطوح آمده است .

اما نکته ای که در این میان خود نمایی می کند و بیش از پیش به چشم میآید لزوم حفظ مفهوم حفاظت اطلاعات در چهار چوب الکترونیکی جدید است و اینکه استفاده از امکاناتی که نهادی که سایتی را در اینترنت جهت استفاده ی عده ای خاص قرار می دهد ؛ فقط محدود به همان عده باشد . به عبارتی دیگر اجازه ی استفاده از آن امکانات را خود آن سایت برای کاربران تعیین کند .

در چنین شرایطی است که نیاز به مجوز ها تحت وب ( ( Web Permissionsاحساس می شود. به همین منظور بر آن شدم تا این مفهوم نسبتا تازه را در قالب مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان پیاده سازی نمایم .

در طراحی این سایت علاوه بر پیاده سازی مفهوم Permission ها ، موارد دیگری از جمله برنامه نویسی های جاوا ، صفحات داینامیکی که متون آن های از بانک اطلاعاتی فراخوانی می شود و پیکر بندی آنها با استفاده از زبان های Server Side صورت می پذیرد و ... نیز استفاده شده که هر یک در جای خود جای بحث دارد که به اختصار در مورد آنها در ادامه توضیح داده خواهد شد .

فصل اول : طراحی سایت ها

1-1) تاریخچه ی سایت های اینترنتی :

در اولین روزهای تاسیس وب دستورات HTML بسیار ساده بود، ولی هنگامی که Web، شروع به پیشرفت نمود، طراحان خواستار کنترل بیشتری شده و در نتیجه مجموعه دستورات مورد نیاز تهیه گردید.سپس از آنجاییکه صفحات وب، بهتر است به صورت دینامیک و متحرک باشند، طراحان نیز خواستار ارتباط بین بینندگان سایت و صاحبان آن شدند، در نتیجه استفاده از دستورات HTML به تنهایی نیاز آنها را برطرف نکرد و سپس شرکت Netscape برای ایجاد و کنترل ارتباط بین صاحبان سایت و بینندگان آن در صفحات Web از JavaScript کمک گرفت.خرید فایللینک منبع :دانلود پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان

فروش فایل پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان ... 123paper.xyz/article-1773.html‎Im Cache11 دسامبر 2016 ... دانلود پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان ... دانلود پایان نامه بررسی میزان آگاهی زنان باردار نسبت به غربالگری سرطان دهانه رحم ... فروش فایل پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان 1cbjv2.hanipaper.ir/‎Im Cacheشما به صفحه اختصاصی پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه توضیحات بیشتر کلیک کنید. دانلود ... برترین فایل پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان ... paperstant.ir/برترین-فایل-پروژه-طراحی-سایت-مجتمع-عال/‎Im Cache6 روز پیش ... برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه توضیحات بیشتر کلیک کنید. دانلود پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان. ادامه مطلب ... دانلود پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان -کامل و جامع www.sarvoptdl.ir/file867.html‎Im Cache5 جولای 2016 ... برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید. دانلود پروژه ... خرید آنلاین پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان ... neginproj3.ir/post-15750.html‎Im Cache7 دسامبر 2016 ... مقالات مرتبط: برترین فایل مجتمع فولاد خراسان کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدیدبه صفحه دانلود فایل(مجتمع فولاد خراسان)خوش ... برترین فایل پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان ... royadl3nter.ir/?p=1263‎Im Cache25 نوامبر 2016 ... توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب. دانلود پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان. دانلود فایل ( پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان) 2dr06h.radikaldl.ir/‎Im Cacheدانلود فایل ( پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان) فروش فایل پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان 8waq7f.abtindls.ir/ با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان و بررسی کامل هدایت میشوید دانلود پروژه طراحی سایت ... پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان 5qfhs9.nikandlc.ir/‎Im Cacheبرای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید دانلود پروژه طراحی سایت مجتمع ... پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان 16l4eq.barfindl.ir/‎Im Cacheما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان_خوش امدید.امیدوارم بهره ...
تاریخ ارسال: سه‌شنبه 21 دی 1395 ساعت 10:58 | چاپ مطلب